Tekashi 6ix9ine oskarża: Ariana Grande i Justin Bieber KUPILI nr 1 na liście Billboardu!

2020-05-19 0:05 nk
Tekashi 6ix9ine, Justin Bieber, Ariana Grande
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News, SB Projects/First Responders Chi/Ferrari Press/East News

Po tym, jak nowa piosenka Ariany Grane i Justina Biebera, Stuck With U, trafiła na szczyt listy Billboard Hot 100, Tekashi 6ix9ine (który znalazł się ze swoim singlem Gooba na miejscu 3.) oskarżył Arianę Grande o oszustwo. Ari zdecydowała się skomentować jego oskarżenia w nowym poście na Instagramie.

Choć czas pandemii koronawirusa zdaje się być martwym okresem dla przemysłu rozrywkowego, artyści powoli zaczynają powracać do pracy i wydają kolejne single. Niemal w jednym czasie swoje single wydali Tekashi 6ix9ine oraz duet Justin Bieber i Ariana Grande. W pewnym momencie wydawało się nawet, że Gooba 6ix9ine'a jest poważnym zagrożeniem dla Stuck With U Ariany i Justina w walce o 1. miejsce prestiżowej listy Billboard Hot 100.

Ariana Grane i Justin Bieber triumfują, 6ix9ine oskarża

Ariana Grande i Justin Bieber ostatecznie wygrali to starcie - to właśnie ich singiel Stuck With U wygrał w zestawieniu Billboardu, a 6ix9ine musiał zadowolić się 3. miejscem, przegrywając dodatkowo z piosenką Doja Cat feat. Nicki Minaj - Say So.

Wynik mocno rozczarował Tekashi'ego. Raper, który właśnie odbywa karę aresztu domowego, zarzucił Arianie i jej wytwórni oszustwo (zapominając o udziale Justina w tym projekcie)! Artysta twierdzi, że gwiazda i ich jej współpracownicy wykorzystali sześć kart kredytowych, by wykupić w ostatniej chwili 30 tysięcy sztuk singla Stuck With U, by zapewnić sobie 1. miejsce na liście Billboardu.

Ariana Grande odpowiada na zarzuty

Ariana Grande skomentowała te zarzuty kilka godzin później, dziękując fanom za wsparcie. Piosenkarka odniosła się do faktu, że piosenka 6ix9ine'a Gooba wspięła się na 1. miejsca w serwisach streamingowych, a na liście Billobardu trafiła na "zaledwie" 3. miejsce. Zaznaczyła też, że z sukcesem piosenki Stuck With U stoi także Justin Bieber, i przypomniała, że nie można wygrać na liście Hot 100, wykupując nakład przy pomocy kilku kart kredytowych, bo zgodnie z regulaminem z jednej karty można zakupić maksymalnie cztery sztuki singla.

Przy okazji dzisiejszego świętowania chciałabym skomentować kilka spraw, czego zazwyczaj nie robię (normalnie nie poświęcam energii na dramaty czy dziwne oskarżenia, ale to zaszło troszkę za daleko)... Moi fani kupowali tę piosenkę, JUSTINA fani kupowali tę piosenkę. NASI fani kupowali tę piosenkę (nigdy więcej, niż cztery kopie każdy, JAK GŁOSZĄ ZASADY). Oni są sku***elami na śmierć i życie, a ja dziękuję Bogu codziennie za to, że mam ich w swoim życiu. Sprzedaż liczy się bardziej, niż streamy. Nie możesz zdyskredytować tego, jak byś się nie starał. Do każdego, kto jest niezadowolony ze swojego miejsca na liście w tym tygodniu albo kto spędza czas zachodząc w głowę, jak zdyskredytować ciężko pracujące kobiety (i z jakiegoś powodu tylko kobiety....) - proszę cię, byś poświęcił chwilę na nabranie pokory. Bądź wdzięczny, że w ogóle tu jesteś. Że ludzie w ogóle chcą cię słuchać. Miałam mnóstwo "prawie numerów jeden" w swojej karierze i nigdy nie powiedziałam ani słowa, bo CZUJĘ SIĘ WDZIĘCZNA, ŻE W OGÓLE TU JESTEM. ŻE W OGÓLE CHCĄ MNIE SŁUCHAĆ... I ty powinieneś czuć się tak samo.

- napisała Ariana Grande do 6ix9ine'a.

Myślicie, że poszło mu w pięty?

Wyświetl ten post na Instagramie.
thank u to everybody who supported this song, this cause and made this happen. we love uuuuu so much. 🤍 there’s so much to celebrate today. 🤍 however, i would like to say a few things. anyone who knows me or has followed me for a while knows that numbers aren’t the driving force in anything i do. i’m grateful to sing. grateful to have people who want to listen. grateful to even be here at all. i didn’t have a number one for the first five years of my career and it didn’t upset me at all because from the bottom of my heart, music is everything to me. my fans are everything to me. i promise i couldn’t ask for another fucking thing. so with this celebration today, i would like to address a few things which i don’t usually do (i don’t give my energy to drama or strange accusations normally but this has gone a little too far)...my fans bought the song. JUSTIN’S fans bought the song. OUR fans bought this song (never more than four copies each, AS THE RULES STATE). they are ride or die motherfuckers and i thank god every day that i have them in my life. not just when they fight for us to win (even when i ask them not to as i did this week) but because they’re some of the greatest people i know. sales count for more than streams. u can not discredit this as hard as u try. to anybody that is displeased with their placement on the chart this week or who is spending their time racking their brain thinking of as many ways as they can to discredit hardworking women (and only the women for some reason.....), i ask u to take a moment to humble yourself. be grateful you’re even here. that people want to listen to u at all. it’s a blessed position to be in. i’ve had a lot of “almost number ones” in my career and i never said a goddamn thing because I FEEL GRATEFUL TO EVEN BE HERE. TO WANT TO BE HEARD AT ALL .... and you should feel that way too. congratulations to all my talented ass peers in the top ten this week. even number 3. 🥰 and thank u to @billboard for this honor. and thank u to everybody who helped us raise a lot of money for a very important cause this week. love u all a lot. Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE