Magda Gessler ostro o pogłoskach jakoby przechodziła do Polsatu. "Zawsze, gdy jadę na urlop, ktoś musi mi to OBS*AĆ!"

2022-07-07 10:38 NN
Magda Gessler ostro o pogłoskach jakoby przechodziła do Polsatu
Autor: AKPA Magda Gessler ostro o pogłoskach jakoby przechodziła do Polsatu

Magda Gessler to niekwestionowana królowa TVN-u, która rzekomo miała planować przejście do Polsatu. Te doniesienia zszokowały fanów, a także... samą restauratorkę. Do kontrowersyjnych pogłosek odniosła się w mediach społecznościowych, nie przebierając w słowach.

Magda Gessler jest wściekła. Słynna restauratorka i ulubienica widzów, która od lat związana jest z telewizją TVN, odniosła się do doniesień o swoim rzekomym przejściu do Polsatu. Celebrytka nie tylko obaliła te pogłoski, ale także zrugała portale internetowe za publikowanie niesprawdzonych treści i zakłócanie jej spokoju na urlopie. Forma jej oświadczenia jest dość... osobliwa. 

Magda Gessler NIE przechodzi do Polsatu - jest oświadczenie restauratorki

Po tym, jak media obiegła informacja o rzekomym transferze Magdy Gessler do Polsatu, w sieci zawrzało. Na reakcję restauratorki nie trzeba było czekać, choć obecnie przebywa ona na urlopie. Magda Gessler zamieściła w swoich socialach... wierszyk, który miał zasugerować jej fanom, że pogłoski te nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Bajka, wierszyk, rymowanki.

Kolorowe malowanki.

Spekulacje.. barwne treści.

Lubią sobie coś popieścić.

Wszystko wrzucić dziś do gara.

I tak kręcić niczym czara.

A ja na urlopie.

Lekko pali w tym ukropie.

Dementuję moi mili.

Życzę wam tak pięknej chwili.

TVN to mój domeczek…

Moje gniazdko i stołeczek.

Moi ludzie, życie, praca.

Moja frajda, wielka raca!

Całuję kochane portaliki…

Niech wam się robią wasze kliki - napisała na Facebooku Magda Gessler.

Rymowanka widocznie nie przyniosła oczekiwanego efektu, bo Magda Gessler popełniła kolejny wpis, tym razem znacznie mniej sympatyczny. W ostrych słowach odniosła się do rzeczonych pogłosek, krytykując przy tym portale i dziennikarzy za nieweryfikowanie publikowanych informacji.

DOŚĆ! STOP!

Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa „bomba nuklearna”, aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe.

Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków które rujnują życie nie na chwile tylko na zawsze…Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie.

Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chce mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop ktoś musi mi to OBS …Ć!

Ludzie najczęściej są zainteresowani fake i bad newsem… bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, który rozsiewa się jak zaraza.

Kto zaczął niech skończy.

Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN

Na dobre i na złe. Rewolucyjna zmiana Edzia i Brajanka! Synowie Falkowicza i Bolka zmienią się nie do poznania
NAJNOWSZE