Tak wygląda Magda Gessler PRZED charakteryzacją! Poznalibyście ją na ulicy?

2021-09-14 20:16 kp
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik/x-news

Magda Gessler od lat ma swój własny, niepowtarzalny styl, za który pokochali ją jej fani. Restauratorka wyróżnia swoją burzą blond loków i kolorowymi stylizacjami. Na co dzień nie traci wyrazistości, choć... nie wygląda już tak, jak przed kamerą. Teraz sama pokazała swoje zdjęcie z charakteryzatorni. Poznalibyście ją?

Magda Gessler już od ponad dziesięciu lat jest gwiazdą programu Kuchenne rewolucje, dzięki zdobyła ogromną popularność i sympatię fanów. Telewidzowie pokochali ją za naturalność, bezkompromisowość, ale i wielkie serce, z jakim podchodzi do każdych kolejnych uczestników programu. Dla pań Magda Gessler to też niezła inspiracja modowa - jej kolorowe stroje, wyrazisty makijaż i burza loków pokazują, że w każdym wieku można roztaczać pozytywną energię. 

W ostatnich latach Magda Gessler stała się też gwiazdą social mediów. Okazało się bowiem, że Magda ma świetny kontakt z internautami, a niektóre z jej spontanicznych wpisów stały się już wśród jej fanów legendarne. Gwiazda chętnie pokazuje też swoje prywatne zdjęcia i zabawne filmiki. 

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Magda Gessler poza kamerą

Magda Gessler nie ma też obaw przed pokazywaniem się w sieci bez makijażu czy w codziennych sytuacjach. Gwiazda kocha siebie bez względu na wiek czy wygląd, czym daje dobry przykład swoim fanom. Tym razem na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z charakteryzatorni, na którym dopiero czeka na perfekcyjny makijaż i ułożoną fryzurę. Kto by się jednak przejmował wyglądem? Magda zawsze może liczyć na dobre słow. 

Buziaki pani Madziu jak zwykle przecudnie ❤️❤️

piękna jak zawsze

Zawsze pachnąca Pani Magda 😍

- czytamy w komentarzach.

Można pozazdrościć Magdzie Gessler fanów, prawda?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE