Dawid Kwiatkowski odwiedził fankę na weselu. Panna młoda przeżyła szok

2022-07-07 10:07 Joanna Dembek
Dawid Kwiatkowski
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@kwiatkowsky Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę na weselu

Dawid Kwiatkowski przerwał weselną zabawę jednej ze swoich fanek, która tego dnia nie mogła pojawić się na koncercie. Artysta w wielkiej tajemnicy przed parą młodą i jej bliskimi pojawił się na sali w trakcie oczepin. "Ludzie na tym weselu wygrali życie, totalnie!"

Dawid Kwiatkowski ma niezwykłe podejście do swoich słuchaczy, a sposób w jaki potrafi budować z nimi relację zasługuje na największe uznanie. Muzyk od początku swojej muzycznej działalności zgromadził na Instagramie 1,3 miliona obserwatorów i wiernych fanów, którzy tłumnie przybywają na jego koncerty.

Dawid Kwiatkowski niespodziewanie pojawił się na weselu swojej fanki

Kilka dni temu, jedna z fanek Dawida Kwiatkowskiego była zmuszona zrezygnować z uczestniczenia w koncercie swojego idola, a na przeszkodzie stanął Klaudii jej własny ślub. Jej bliscy postanowili jednak postanowili ratować sytuację. Napisali do Dawida maila, z którego treści wynikało, że Klaudia kilka lat czekała na koncert swojego idola, a po ogłoszeniu trasy koncertowej okazało się, że będzie musiała obejść się smakiem, ponieważ termin koncertu, w miejscowości, do której chciała się wybrać, zbiegł się z terminem jej ślubu.

Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub - napisał Dawid Kwiatkowski na Instagramie - Nikomu nie odpisałem, bo nie wiedziałem jak długie języki mają ludzie w Starogardzie, ale już wiedziałem, że jak tylko skończymy grać, wbijemy w nawigację podany nam wcześniej adres i może zdążymy na oczepiny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dawid Kwiatkowski ma starszego brata. To sławny i utalentowany muzyk

Zespół, jak powiedział, tak zrobił. Weszli na salę przerywając zabawę, a goście weselni nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Weszliśmy w ich trakcie i na chwilę przerwaliśmy zabawę, ale tylko po to, by do niej dołączyć.Klaudia & Przemek - nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od Was wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut. Jeszcze raz… wszystkieeeego! - Czytamy w poście.

Można sobie tylko wyobrazić jak szczęśliwa musiała być panna młoda. Z pewnością nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu ślubnego, a Dawidowi należą się największe słowa uznania. Pod postem Dawida pojawiło się mnóstwo komentarzy chwalących jego gest: "Ludzie na tym weselu wygrali życie totalnie!", "Jesteś niesamowity Dawid, że dajesz nam - fanom tak dużo siebie".

The Voice Kids 5: Dawid Kwiatkowski wspomina przykre wydarzenie z dzieciństwa

Co przed warszawskim koncertem zdradził perkusista Coldplay w rozmowie z Radiem ESKA?

Posłuchaj wywiadu z Willem Championem!

Listen to "Perkusista Coldplay gościem Radia ESKA! Posłuchaj rozmowy z Willem Championem" on Spreaker.
NAJNOWSZE