To już oficjalne! Gessler odchodzi z TVN i idzie do Polsatu

Magda i Mateusz Gessler
Autor: WBF

Spekulowano o tym od dawna, ale dopiero teraz wszystko stało się jasne. Oficjalnie wiadomo już, kto poprowadzi kolejną edycję popularnego niegdyś programu Hell's Kitchen Polska. Będzie to gwiazda, którą do tej pory mogliśmy podziwiać w kulinarnych formatach stacji TVN. Mowa o Mateuszu Gesslerze.

Hell's Kitchen Polska powraca po 6 latach przerwy! Doskonale znany fanom programów kulinarnych format doczekał się w sumie sześciu edycji, a ostatni jego odcinek został wyemitowany w 2016 roku. Jak zapowiada stacja Polsat, nowy sezon będzie różnić się od poprzedników. Producenci zapowiadają nowych gości specjalnych oraz... nowego prowadzącego. Gospodarzem szóstej edycji Hell's Kitchen Polska, którą wygrał Michał Suchanowski, był Michał Bryś - nie tylko ceniony szef kuchni, ale również aktor i realizator telewizyjny. Nie wszyscy wiedzą o tym, że artysta stoi za popularnymi polskimi teledyskami. To właśnie on nakręcił m.in. Dżagę czy Nie zawiedź mnie zespołu Virgin oraz Widzę twoją twarz Kasi Kowalskiej. Siódmą edycję Hell's Kitchen poprowadzi jednak restaurator, który do tej pory był gwiazdą TVN. Mateusz Gessler, którego z pewnością znacie z Master Chefa, zdecydował się na odważny transfer.

Hell’s Kitchen - wielki powrót programu po 6 latach przerwy! Jak zgłosić się do kulinarnego show?

Sonda
Czy Mateusz Gessler dobrze sprawdzi się w roli prowadzącego "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

Gessler odchodzi z TVN i idzie do Polsatu

Z pewnością wiele osób wystraszyło się, że chodzi o Magdę Gessler. Spokojnie, najsłynniejsza polska restauratorka zostaje w stacji TVN, gdzie prowadzi program Kuchenne rewolucje. Na transfer zdecydował się Mateusz Gessler, dla którego Magda jest ciocią.

Urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie - wychwalają Mateusza producenci programu. 

Będziecie oglądać 7. edycję Hell's Kitchen Polska?

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE