Kuba Wojewódzki miał romans z Angieszką Kaczorowską i Martą Żmudą-Trzebiatowską? Tak napisał w książce!

2018-10-29 15:18
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kuba Wojewódzki, Agnieszka Kaczorowska
Autor: East News

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego ma szansę stać się prawdziwym hitem. Dziennikarz postanowił opowiedzieć tam o sprawach, które - zdaniem niektórych - z pewnością nie powinny ujrzeć światła dziennego. Showman twierdzi m.in., że romansował z zajętą Martą Żmudą-Trzebiatowską i młodziutką Agnieszką Kaczorowską!

"Nieautoryzowana autobiografia" Kuby Wojewódzkiego od kilku dni jest nowym hitem literackim w Polsce. Doświadczony w celebryckim światku Kuba Wojewódzki postanowił zdradzić kilka tajemnic - nie tylko swoich.

Oczywiście jednym z najgorętszych tematów książki Kuby Wojewódzkiego są jego relacje z kobietami. Kuba pozwolił sobie nie tylko na wspomnienie o Annie Musze (którą niemal wprost nazywa miłością swojego życia) czy Renacie Kaczoruk (która miała poprosić go, by o niej nie pisał). Jednak najciekawsze jest to, że Kuba Wojewódzki ujawnia też inne romanse...

W swojej książce Kuba Wojewódzki twierdzi zatem, że romansował chociażby z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Aktorka miała spotykać się z nim w tajemnicy przed swoim narzeczonym. Fragment dotyczący romansu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej z Kubą Wojewódzkim odnalazł w jego książce serwis Plotek.pl.

Zobacz też: Nie tylko luksusowe auta. Oto druga miłość Wojewódzkiego

To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego [...].Niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia.

- czytamy.

To jednak nie jedyny romans Kuby Wojewódzkiego. Showman miał romansować też z... młodszą od niego o 29 lat Agnieszką Kaczorowską! Ten fragment z kolei cytuje serwis Gwiazdy WP.

Na randce byłem też z cudownym dzieciakiem niecudownego serialu "Klan". Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Kobieta ukryta w dziecku z całą świadomością kobiecości. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania.

- miał napisać Kuba Wojewódzki w autobiografii.

Myślicie, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i Agnieszka Kaczorowska ucieszą się, że Kuba postanowił poświęcić im miejsce w swojej książce?

>> Antoni Królikowski pokazuje zdjęcie z Julią Wieniawą! Tak zaprzecza plotkom o kryzysie?

Marta Żmuda Trzebiatowska
Autor: East News Marta Żmuda Trzebiatowska
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF Kuba Wojewódzki
Agnieszka Kaczorowska
Autor: fot. WBF Agnieszka Kaczorowska
NAJNOWSZE