Antoni Królikowski pokazuje zdjęcie z Julią Wieniawą! Tak zaprzecza plotkom o kryzysie?

2018-10-29 12:57
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Wobec donosów o kryzysie w związku Antoniego Królikowskiego i Julii Wieniawy, które obiegły polski internet z prędkością światła, aktor dodał na Instagram zdjęcie swojej dziewczyny. W ten sposób zaprzecza, że ich związek się rozpada?

Jednym z najgłośniejszych polskich, show-biznesowych związków ostatnich tygodni jest związek Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego. Polskie media rozpisują się na temat kryzysu w ich relacji i zwiastują szybkie rozstanie. Tymczasem Antoni postanowił nieco te plotki uciszyć!

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się, gdy Pudelek poinformował, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski od dłuższego czasu nie mogą się dogadać. Według informatorów serwisu, aktor coraz gorzej znosi rozwijającą się w szaleńczym tempie karierę młodej celebrytki, która zamiast planować wspólną przyszłość - świetnie bawi się na imprezach i celebryckich eventach.

>> Julia Wieniawa i Antek Królikowski się rozstają? Wszystko przez sukces aktorki?

Niemal w tym samym czasie Twoje Imperium podało, że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski niemal pobili się przed jednym z warszawskich klubów. Sprawa miała wyglądać na tyle poważnie, że musiała - zgodnie z informacją tabolidu - interweniować ochrona. Zwieńczeniem plotek były zdjęcia Julii Wieniawy wtulonej w swojego byłego chłopaka, które opublikował Pudelek.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstają się?

Wobec wszystkich tych medialnych doniesień trudno było rzeczywiście zwiastować Julii i Antkowi szczęśliwą, wspólną przyszłość. Czy jednak plotki o kryzysie są mocno przesadzone? W dobitny sposób postanowił "skomentować" je Antek Królikowski, który dodał na Instagram zdjęcie Julii i ich ukochanego psa.

Wszystko w tych oczach

- czytamy w podpisie pod zdjęciem.

Jedno jest zatem pewne - Julia Wieniawa i Antek Królikowski nadal są razem.

Na jak długo?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wszystko w tych oczach😍#julka #klasyk Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
Julia Wieniawa - Gala JOY Influencer roku 2018
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
NAJNOWSZE