Krzysztof Ibisz

i

Autor: Polsat

wspaniałe wieści

Krzysztof Ibisz znowu będzie tatą! Jego żona opublikowała zdjęcie

2024-05-21 20:08

Krzysztof Ibisz zostanie tatą czwarty raz. Jego żona opublikowała na Instagramie wpis i oznajmiła swoim fanom, że razem z Krzysztofem spodziewają się powiększenia rodziny. Internauci zalali ich falą gratulacji i ciepłych słów.

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna oznajmili światu, że ich rodzina się powiększa. Para opublikowała na Instagramie wpis, pod którym wylała się fala pozytywnych komentarzy. Przyszły maluch będzie czwartym dzieckiem celebryty. Co na to internauci? Joanna ewidentnie nie kryje swojej radości.

Krzysztof Ibisz czy sztuczna inteligencja? Wszyscy dali się nabrać!

Krzysztof Ibisz będzie tatą

Na Instagramie Joanny - żony Krzysztofa - pojawił się wpis, w którym oznajmili, że "będzie ich więcej". Na opublikowanych zdjęciach Joanna eksponuje zaokrąglony brzuszek, a rodzina nie kryje swojej radości. "Będzie nas więcej" - napisała na Instagramie Joanna Ibisz. Pod postem wylała się fala komentarzy. "Wspaniała wiadomość. Bardzo wam Gratuluję i życzę wam dużo zdrówka", "Omg!!!! Gratulacje!!", "Gratulacje", "Gratulacje Kochani!", "Fantastycznie! Gratulacje dla Was", "Najserdeczniejsze gratulacje", "Super. Wielkie gratulacje", "Ale super!!!!", "Congrats", "Rośnijcie zdrowo!", "Ogromne gratulacje", "Ogromne gratulacje", "Będzie wiecznie młode po tatusiu!" - czytamy w komentarzach.

Krzysztof Ibisz kiedyś i dziś. Metamorfozy znanego prezentera. Dla niego czas płynie w odwrotną stronę!

Krzysztof Ibisz to polski aktorki, prezenter telewizyjny, celebryta, polityk, przedsiębiorca, dziennikarz i producent. Urodził się 25 lutego w 1965 roku w Warszawie. Od 2021 roku związany jest z Joanną Kudzbalską-Ibisz. Wcześniej związany był z Anną Zejdler i Anną Nowak.

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem