Emily Ratajkowski

i

Autor: Backgrid/East News

Emily Ratajkowski kusi los! Ten crop-top aż prosi się o wpadkę [ZDJĘCIA]

2021-06-17 13:36

Emily Ratajkowski przyzwyczaiła już swoich fanów do sexy zdjęć, jakie regularnie pojawiają się na jej Instagramie. Fotki topless albo zdjęcia w bardzo skąpych kreacjach to na jej profilu norma, ale na ulicy zazwyczaj modelka ubiera się w miarę normalnie. Tym razem jednak postanowiła zaszaleć i trochę zaryzykować! Emily Ratajkowski wybrała się na spacer w crop-topie, który aż prosił się o wpadkę!

Świeże fotki Emily Ratajkowski zostały zrobione we wtorek w Nowym Jorku. Modelka i jej mąż Sebastian Bear-McClard wzięli wolne od dziecka i wybrali się na mały spacer. 

Uwagę fotoreporterów przykuł seksowny outfit Emily Ratajkowski. Modelka ubrała się crop-top Cult Gaia. Jak szybko wytropili amerykańscy dziennikarze, można go kupić za 275 dolarów.

Drogo? Nie w przypadku Emily Ratajkowski. Przypomnijmy, że ostatnio modelka pokazała się w bikini wartym w przeliczeniu ponad 11 tysięcy złotych!

Zobaczcie nowe fotki Emily, uznawanej przez wielu za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard zostali niedawno rodzicami. Dziecko pary przyszło na świat w marcu tego roku. Niektórzy wciąż nie mogą się nadziwić, że modelka ma taką figurę zaledwie trzy miesiące po urodzeniu malucha...

>> Emily Ratajkowski zachwyca figurą. Jak to możliwe, że 3 miesiące po porodzie TAK wygląda!?

Sonda
Czy lubisz Emily Ratajkowski?
Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!