Emily Ratajkowski zachwyca figurą. Jak to możliwe, że 3 miesiące po porodzie TAK wygląda!?

2021-06-12 17:58 es

Emily Ratajkowski zdobyła międzynarodową sławę, dzięki swojej boskiej figurze. Gwiazda pracuje jako modelka oraz aktora, a ostatnio także pisarka. Ponadto od trzech miesięcy sprawdza się w zupełnie nowej roli. Emily Ratajkowski została mamą. Wygląda na to, że w takim natłoku obowiązków gwiazda czuje się, jak ryba w wodzie, bo znalazła jeszcze czas na powrót do formy. Jak ona to robi!?

Emily Ratajkowski cieszy się sporą popularnością. Modelka podpisała swój pierwszy kontrakt, gdy miała zaledwie 14 lat. Od tamtej pory pozuje na okładkach oraz oszałamia figurą. Ci, którzy obserwują jej instagramowy profil wiedzą, że Emily Ratajkowski lubi rozbierane sesje. Takich zdjęć ma całe mnóstwo! Podobnie jak followersów. Emrata ma ponad 27 milionów obserwujących!

Gwiazda raczej chroni swoje życie prywatne. Gdy w 2018 roku wzięła ślub, fani dowiedzieli się dopiero po fakcie. Wbrew modzie wśród gwiazd Emily Ratajkowski wyszła za Sebastiana Bear-McClarda podczas bardzo kameralnej uroczystości. Zamiast białej sukni, był musztardowy garnitur!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Niedawno Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard doczekali się dziecka. Gwiazda urodziła syna, którego nazwali Sylvester. Gdyby nie zdjęcia z czasu ciąży, w życiu nie uwierzylibyśmy, że para nie korzystała z pomocy surogatki.

Od czasu, gdy Emily Ratajkowski urodziła, minęły zaledwie 3 miesiące. Tymczasem w jej figurze nie ma już po ciąży najmniejszego śladu. Sami zobaczcie!

Nie tylko Emily Ratajkowski niedawno została mamą. Zobacz gwiazdy, które także ostatnio urodziły:

NAJNOWSZE