Emily Ratajkowski w bikini. Sama góra od stroju kosztowała kilka tysięcy złotych!

2021-06-10 14:00 AM
Emily Ratajkowski
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Emily Ratajkowski w marcu po raz pierwszy została mamą. Dla modelki ciąża ani okres po porodzie nie stanowiły żadnych zahamowań. Wręcz przeciwnie jak uwielbiała wrzucanie odważnych fotek do sieci, tak nadal chętnie to robi. Przy okazji świętowania swoich 30 urodzin, Emily pokazała się w pięknym stroju kąpielowym, którego cena zwaliła internautów z nóg!

Emily Ratajkowski jak przystało na modelkę, uwielbia pozować do zdjęć. Nawet w czasie ciąży cieszyła się swoim ciałem i chętnie pstrykała sobie fotki, uwidoczniając brzuch. Instagram modelki to prawdziwa gratka dla jej fanów. Fotki modelki robią furorę w sieci. Emily chwali się swoim ciałem i często pozuje w odważnych stylizacjach.

7 czerwca Ratajkowski skończyła 30 lat. Z tej okazji na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym modelka pozuje na tle oceanu w przepięknym stroju kąpielowym. Oryginalna góra od bikini przyciągnęła wzrok fanów, którzy natychmiast chcieli dowiedzieć się, kto odpowiedzialny jest za projekt stroju.

Urodziny gwiazd muszą być w wielkim stylu, dlatego trzeba się też do nich odpowiednio przygotować. Emily Ratajkowski wybrała piękny strój od Versace, który wyglądem nawiązuje do stroju syreny. Zdobiony kryształkami z dodatkowymi falbanami, skutecznie przyciągnął wzrok. Ale jeszcze bardziej uwagę skupiła na sobie jego cena…

Cena bikini Emily Ratajkowski zwala z nóg!

Za samą górę od bikini trzeba zapłacić aż 3195 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki wychodzi ponad 11 tysięcy!

Dalej Emily miała na sobie pomarańczową spódniczkę o wartości 795 dolarów, czyli niecałe 3 tysiące złotych.

Trzeba przyznać, że strój prezentuje się naprawdę zjawiskowo, pytanie tylko, czy przystosowany jest także do wody… 😉

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE