Megan Fox bez stanika. Nie zostawiła wiele wyobraźni! [HOT ZDJĘCIA]

2021-06-13 10:00 mm
Megan Fox
Autor: Backgrid/East News

Jeszcze kilka lat temu Megan Fox uważana była za jedną z najseksowniejszych aktorek świata. Czyżby chciała udowodnić fanom, że nadal zasługuje na takie miano? W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia ex żony Briana Austin Greena. Megan Fox, która obecnie związana jest z Machine Gun Kellym, wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Zobaczcie gorące zdjęcia aktorki!

Nieco ponad dekadę temu wielu facetów na pytanie o najseksowniejszą kobietę świata odpowiedziałoby bez wahania: MEGAN FOX! Nic dziwnego, bo w 2008 roku właśnie takim tytułem okrzyknął ją magazyn FHM. W tamtym czasie Megan Fox nie znikała z okładek kolorowych pism i czołówek serwisów plotkarskich. 

Dziś aktorka ma 35 lat i spory bagaż życiowych doświadczeń. Jest matką dwójki dzieci i właśnie rozwodzi się z mężem, aktorem kultowego serialu "Beverly Hills, 90210", Brianem Austin Greenem. Obecnie Megan Fox romansuje z raperem Machine Gun Kelly, a ze swoim ex kontaktuje się jedynie za pośrednictwem prawników i ciętych uwag na Instagramie.

Ale jedno się nie zmieniło: Megan Fox wciąż jest hot, i właśnie udowodniła to biorąc udział mega seksownej sesji zdjęciowej realizowanej na ulicach Los Angeles. Fotki aktorki bez stanika znajdziecie poniżej - jak sami zobaczycie, Megan Fox nie zostawiła wiele wyobraźni fanów...

Megan Fox w nowym filmie

Tymczasem Megan Fox powoli szykuje się do premiery swojego nowego filmu. Gwiazda zagrała u boku Bruce'a Willisa w obrazie zatytułowanym "Midnight In The Switchgrass". Ciekawostka: jednym z głównych aktorów tej produkcji jest też obecny chłopak Megan Fox, Machine Gun Kelly! Jeśli jeszcze nie widzieliście zwiastuna tego filmu, znajdziecie go poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021
NAJNOWSZE