Blanka Lipińska - jak kiedyś wyglądała?

i

Autor: VIPHOTO/East News Blanka Lipińska - jak kiedyś wyglądała?

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed lat! "Obym więcej tak nie wyglądała"

2022-05-24 16:20

Blanka Lipińska podzieliła się z fanami fotką sprzed lat. Kontrowersyjna pisarka nigdy nie kryła, że niegdyś wyglądała... inaczej. To zdjęcie jednak wielu z was może zaskoczyć!

Blanka Lipińska zasłynęła jako autorka książek z serii "365 dni", które następnie zostały przeniesione na ekran i stały się międzynarodowymi hitami. Pisarka dba też o kontakt z fanami i dzieli się z nimi rozmaitymi szczegółami z życia osobistego. Jakiś czas temu zdradziła między innymi, że przed laty jej figura i ogólna prezencja pozostawiały (w jej ocenie) wiele do życzenia. Czy przesadzała? Teraz możecie sami ocenić. Blanka Lipińska opublikowała bowiem fotkę sprzed lat, na której... nie przypomina samej siebie!

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed lat

Blanka Lipińska postanowiła publicznie pogratulować swoim przyjaciołom 12. rocznicy ślubu. Przy okazji pokazała swoje zdjęcie z ich wesela, dopisując żartobliwie: a ja sobie życzę obym więcej tak nie wyglądała, jak na waszym weselu. Jak kiedyś wyglądała Blanka Lipińska? Sami zobaczcie!

Blanka Lipińska - tak kiedyś wyglądała

i

Autor: Screenshot Instagram/blanka_lipinska Blanka Lipińska - tak kiedyś wyglądała

Blanka Lipińska pracuje obecnie nad nową produkcją. Tym razem nie jest ona związana z serią "365 dni" - jest to bowiem film roboczo zatytułowany "One", który opowie historię... pisarki i rockowego gitarzysty. Jak widać Blania słowa dotrzymuje - obiecywała przecież kiedyś, że wszystkie jej projekty nawiązywać będą do jej życiorysu.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska zdradziła co robiła podczas związku z Baronem. "To jest coś, czego jeszcze nie mówiłam"

Blanka Lipińska komentuje hit Netfliksa. Co sądzi o "Bridgertonach"?

Mimo bycia zapracowaną kobietą, Blanka Lipińska ma też czas na nadrabianie filmowo-serialowych zaległości. Po tym, jak pochwaliła się, że jest fanką produkcji kostiumowych, jedna z fanek zasugerowała jej sięgnięcie po "Bridgertonów" - jeden z najpopularniejszych seriali w dziejach Netfliksa. Okazało się jednak, że autorka historii Laury i Massimo widziała już miłosne perypetie tytułowej rodziny. Jak to skomentowała? Uznała, że to serial dla nastolatek, przywodzący na myśl kostiumowe "Jezioro marzeń". Jak widać pikantne sceny zbliżeń Daphne i Simona nie robią wrażenia na kobiecie, która powołała do życia erotyk "365 dni".

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne 365 dni - trzecia część erotycznego hitu jest już gotowa. Kiedy premiera na Netflix?