Blanka Lipińska

i

Autor: WBF

Blanka Lipińska zdradziła co robiła podczas związku z Baronem. "To jest coś, czego jeszcze nie mówiłam"

2022-04-07 10:47

Wielu było przekonanych, że Blanka Lipińska i Baron „to jest to”. Para chętnie dzieliła się swoim szczęściem w sieci i pokazywała swoją codzienność podczas pierwszej kwarantanny w 2020 roku. Wieść o tym, że zaledwie po kilku miesiącach się rozstali zaskoczyła polski show-biznes. Blanka Lipińska zdradziła, że w tamtym okresie oprócz związku w jej życiu pojawiło się coś jeszcze innego.

„Płoń internecie” – tymi słowami pod wspólnym Blanka Lipińska i Baron potwierdzili plotki na temat tego, że się spotykają. Razem spędzali początki pandemii i pierwszą kwarantannę. O tym, jak spędzają czas i jak wielkim uczuciem się darzą nie omieszkali codziennie informować swoich obserwatorów. Wszyscy myśleli, że to będzie miłość na całe życie… Po ośmiu miesiącach Lipińska oświadczyła, że znowu jest singielką.

ZOBACZ TEŻ: Zasłużył na to? Patryk Vega zrobi film o Kamilu Durczoku

Express Biedrzyckiej - Płk prof. Dariusz Kozerawski: Zachód się nie cofnie, będzie eskalować sankcje

Tego nikt się po nich nie spodziewał

Baron znalazł szczęście u boku Sandry Kubickiej, a Blanka Lipińska rzuciła się w wir zagranicznych wyjazdów. Celebrytka długo unikała komentowania tej relacji, jednak zrobiła wyjątek w ostatniej rozmowie z JatrząbPost. Przyznała, że nie wspomina tej relacji i choć pokazywała w tamtym okresie wiele, to o jednym nie wspomniała. Zrobiła to teraz.

Ja w trakcie tej relacji, to jest coś czego nigdy nie mówiłam, wtedy zaczęłam terapię. Uważam, że to sprawiło, że dużo więcej rzeczy wybaczam. Dużo więcej widzę i dużo szybciej widzę. Uważam, że kobietom w dzisiejszych czasach to jest bardzo potrzebne, dlatego, że ta naiwność, która jest w nas, ta chęć, ta wiara i to, że chcemy kogoś mieć powoduje, że popełniamy błędy. Przestajemy widzieć i wybaczamy za dużo już na starcie rzeczy, które są niedopuszczalne. Więc ja jestem bardzo wdzięczna tej relacji, bo w tym momencie mogę powiedzieć, że będę szczęśliwa i będę potrafiła budować szczęście.