Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mieli kryzys. "Nie było różowo"

2021-09-15 20:29

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedno z ulubionych małżeństw w Polsce. Fani doceniają ich szczerość i sympatyczne nastawienie. Na dowód tego pierwszego aktorka opowiedziała w najnowszym wywiadzie o problemach w ich związku. Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan też mieli kryzys. Jak udało się go pokonać?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan cieszą się ogromną sympatią. Oboje odnoszą sukcesy zawodowe, a ich rodzina wygląda jak z obrazka! Niedawno dołączył do niej syn - Henryk. Dużo zobowiązań w pracy oraz narodziny dziecka to mnóstwo obowiązków i stresów. Jeśli dołożymy do tego światową pandemię, sytuacja robi się bardzo napięta.

Z najnowszego wywiadu dowiadujemy się, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mieli kryzys. Aktorka opowiedziała, jak sobie z nim poradzili.

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie

Na łamach Party Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swoim udziale w show Twoja twarz Brzmi Znajomo. Wcześniej swoich sił w programie próbował Rafał Szatan i to właśnie on zainspirował żonę do wcielania się w różne postaci.

Aktorka poruszyła też poważniejszy temat. Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mieli kryzys!

Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo.

Na szczęście fani pary mogą spać spokojnie. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan rozwiązali swoje problemy i wspólnie ruszyli w dalszą podróż przez życie.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Jeśli kogoś kochasz, to warto czasem schować dumę do kieszeni i walczyć o związek. Oboje przez lata naszego małżeństwa dojrzeliśmy, potrafimy głośno rozmawiać o tym, co dla nas ważne, i szanować potrzeby drugiej osoby. Dbamy o siebie nawzajem i o to, by każde z nas czuło się szczęśliwe.

W dojściu do porozumienia małżeństwu pomogły greckie wakacje. Z dala od codziennych trosk Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nie tylko naładowali akumulatory, ale także nabrali potrzebnej perspektywy i dystansu.