Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Basia Kurdej-Szatan podpadła matkom. Awantura w komentarzach na Instagramie

2021-07-26 17:22

Młode matki muszą się mierzyć z wszechobecnymi "dobrymi radami" i krytycznymi uwagami. A gdy się jest sławnym... komentarzy jest jeszcze więcej. Przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie wybuchła gorąca dyskusja. Internautki krytykują nosidło w którym trzyma dziecko.

Wychowanie dziecka to trudna praca i każdy uważa, że zna się na tym najlepiej. Stąd tak wiele gorących dyskusji w internecie. Matki, zwane przez niektórych madkami, chętnie wytykają innym błędy wychowawcze lub po prostu krytycznie komentują każdy ruch świeżo upieczonych mam. Szczególnie mocno dotyka to sławnych kobiet, które muszą się mierzyć z masą niechcianych uwag.

Tym razem matkom na Instagramie podpadła Barbara Kurdej-Szatan. Powodem awantury jest... nosidełko!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Barbara Kurdej-Szatan naraziła się matkom

Aktorka niedawno doczekała się kolejnego dziecka. Henio rośnie jak na drożdżach! Przy okazji, zapewniając mamie kolejne kontrakty reklamowe. Tym razem uśmiechnięta Barbara Kurdej-Szatan polecała swoim obserwatorom nosidełko. Usadowiony w nim chłopiec wygląda na zadowolonego. Najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, że "wyrodna matka" posadziła go w nieergonomicznym siedzisku! Na szczęście internautki nie omieszkały tego aktorce wytknąć...

Grzmią internautki.

Myślicie, że po ich interwencji Barbara Kurdej-Szatan przesadzi syna do polecanej w komentarzach chusty?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

- Niestety, ale to nie jest nosidło ergonomiczne. To bardziej wisiadło. Miednicy i biodrom daaaaaaaleko do pozycji żabki???

- Tylko szkoda że jest na bazie wisiadła, koło nosidła nie leżało

- Zanim coś zareklamujesz może warto sprawdzić czy to dobry produkt, który wart jest reklamowania. Niestety nie jest. To jest wisiało . Nogi dziecka są dalekie od pozycji żabki. Trochę przykro patrzeć,bo pewnie dużo mam z twojego polecenia " to" kupi. ?

- Z nosidłem to nie ma nic wspólnego. To poprostu wisiadło…

- Te nosidła to nic dobrego dla kręgosłupa i prawidłowej postawy dziecka.. ?