Agnieszka Dygant bez makijażu

i

Autor: Screenshot Instagram/agnieszka_dygant_official Agnieszka Dygant bez makijażu

Agnieszka Dygant pokazała się bez makijażu. Prezentuje się PRZEPIĘKNIE

2022-05-25 12:47

Agnieszka Dygant bez makijażu - celebrytka zaprezentowała swoje naturalne oblicze na Instagramie. Musimy przyznać, że naturalnie wygląda nawet lepiej, niż w pełnym make-upie!

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę przyniosła jej rola Niani Frani w polskiej wersji kultowego serialu, a w kolejnych latach mogliśmy ją podziwiać chociażby w "Prawie Agaty", "Listach do M." i "Botoksie" Patryka Vegi. Celebrytka dba o swoich fanów i regularnie zamieszcza w social mediach zdjęcia i anegdotki ze swojego życia. W poniedziałkowy poranek, za pośrednictwem InstaStories, poinformowała, że zmierza właśnie na sesję zdjęciową. Wrzuciła wówczas fotki w stylu natural beauty, zachwycając obserwatorów swoją urodą. Jak Agnieszka Dygant wygląda bez makijażu?

Agnieszka Dygant pokazała się bez makijażu

Patrząc na fotki zamieszczone przez Agnieszkę Dygant aż trudno uwierzyć, że celebrytka skończyła w tym roku 49 lat. W naturalnej wersji prezentuje się pięknie, zdrowo i bardzo dziewczęco. Aż miło popatrzeć, jak kolejna polska gwiazda nie boi się pokazać naturalności, obalając przy tym chore i toksyczne mity piękna, tak zakorzenione w social mediach.

Agnieszka Dygant bez makijażu

i

Autor: Screenshot Instagram/agnieszka_dygant_official Agnieszka Dygant bez makijażu

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska szczerze o małżeństwie z Andrzejem Wroną: "Dorwałam prawdziwego Greya"

Agnieszka Dygant planuje ślub? Jej syn interesuje się tematem!

Agnieszka Dygant udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Jastrząb Post, w którym opowiedziała nieco o swoim życiu osobistym. Wyznała na przykład, że jej syn Xawery interesuje się... kowalstwem i magią (choć nie planuje zostać polskim Harrym Potterem). Na pytanie o ewentualny ślub (Agnieszka Dygant od lat pozostaje w związku z reżyserem Patrickiem Yokiem), aktorka odpowiedziała wymijająco. Przyznała za to, że jej syn był swojego czasu żywo zainteresowany tematem.

On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie, czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie - wyznała Agnieszka Dygant w rozmowie z Jastrząb Post.

Choć Agnieszka Dygant jasno zaznaczyła, że do ślubu jej się nie spieszy, odpowiedziała na pytanie, co by założyła na ceremonię. Odpowiedź aktorki może być dla was zaskakująca - nie marzy jej się bowiem wielka biała suknia, a... biały garnitur. Nowocześnie i z klasą!

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Masłowska dołączyła do SBM. Premierowy utwór mocno zawiódł fanów: "To tylko zły sen..."

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?