Tak wyglądają gwiazdy bez makijażu! Zobacz zdjęcia celebrytek w naturalnym wydaniu

2021-05-30 12:53 es

Gwiazdy zazwyczaj oglądamy w ich najlepszym wydaniu. Podczas spacerów po czerwonym dywanie olśniewają stylizacjami. Piękne kreacje i drogą biżuterię zazwyczaj dopełnia makijaż. Ten zrobiony na wielką galę zazwyczaj jest bardzo ciężki, bo musi przetrwać starcie z fotoreporterami. A jak wyglądają celebrytki na co dzień, bez sztabu makijażystów? Zobaczcie zdjęcia gwiazd bez makijażu w naszej galerii.

Przyzwyczailiśmy się, że gwiazdy pokazują się nam w swoim najlepszym wydaniu. Na czerwonych dywanach, ściankach i premierach olśniewają wyglądem. Piękne fryzury, misterne makijaże i luksusowe stylizacje to w świecie show-biznesu codzienność.

Coraz częściej jednak odchodzi się od tego blichtru. W ostatnich latach dużo mówi się o naturalności. Na instagramie możemy zobaczyć gwiazdy bez makijażu.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Jak wyglądają gwiazdy bez makijażu?

Kiedyś zobaczenie gwiazdy bez makijażu graniczyło z cudem. Jednak w dobie Instagrama i całodobowego kontaktu z fanami, wygląda to zupełnie inaczej.

Fani chętnie oglądają gwiazdy bez makijażu. A te coraz odważniej pokazują swoje prawdziwe oblicza. Zobaczcie, jak wyglądają gwiazdy bez makijażu!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE