Zofia Zborowska szczerze o małżeństwie z Andrzejem Wroną: Dorwałam prawdziwego Greya

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News Zofia Zborowska szczerze o małżeństwie z Andrzejem Wroną: "Dorwałam prawdziwego Greya"

Zofia Zborowska szczerze o małżeństwie z Andrzejem Wroną: "Dorwałam prawdziwego Greya"

2022-05-25 11:01

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona udzielili wywiadu, w którym bez ogródek i "bez lukru" opowiedzieli o swoim małżeństwie. Przyznali, że choć bardzo się kochają, nie zawsze jest kolorowo.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci pobrali się w 2019 roku, a następnie powitali na świecie córeczkę Nadzieję. Los rzucał im liczne kłody pod nogi, jednak trudne doświadczenia jedynie wzmocniły ich więź. Teraz Zofia Zborowska i Andrzej Wrona udzielili wywiadu dla magazynu Glamour, którego hasłem przewodnim jest Rodzina bez nudy i lukru. Opowiedzieli o przygotowaniach do ślubu i wspólnym życiu. Nie zabrakło też typowego dla nich humoru.

Zofia Zborowska szczerze o małżeństwie z Andrzejem Wroną

Zofia Zborowska z dystansem opowiedziała o realiach swojego małżeństwa. Otwarcie przyznała, że nie zawsze jest kolorowo, jednak miłość to najpotężniejsza moc, która pokona wszystkie przeciwności. Andrzej Wrona opowiedział zaś o swoich doświadczeniach na polu uczuciowym. Wyznał, że zakochał się w życiu wyłącznie dwa razy. Pierwszy raz w żonie, drugi zaś w córce.

Tak naprawdę zakochałem się w życiu dwa razy. Pierwszy raz w Zosi. Od razu wiedziałem, że to jest coś innego niż do tej pory spotykało mnie w życiu. I drugi raz, jak wziąłem na ręce moją córkę - wyznał Andrzej Wrona w rozmowie z Glamour.

Zofia Zborowska opowiedziała też o ekscytacji, która towarzyszyła przygotowaniom do ślubu i wyznała, że jej przyjaciółki lubią żartować, iż dorwała prawdziwego Greya.

Dużo się działo, mieliśmy wachlarz emocji. À propos tradycji, to uważam, że to jest superpomyślane, że są zaręczyny, potem ślub. To daje ci w związku rodzaj ekscytacji. Nie musi być z wielką pompą, choć Andrzej jest specjalistą od wielkich pomp! Moje przyjaciółki się śmieją, że dorwałam prawdziwego Greya - przyznała Zofia Zborowska.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed lat! "Obym więcej tak nie wyglądała"

Zofia Zborowska jest żoną Borata?

Christian Grey nie jest jedyną fikcyjną postacią, do której Zofia Zborowska porównała swojego męża. Na jej instagramowym profilu pojawił się bowiem zabawny filmik, na którym widzimy Andrzeja Wronę w stroju kolarskim, który przypomina ikoniczny kostium Borata. Celebrytka nie omieszkała uwiecznić tego na nagraniu i opublikować w sieci.

Zofia Zborowska prezentuje: Andrzej Wrona jako Borat

i

Autor: Screenshot Instagram/zborowskazofia Zofia Zborowska prezentuje: Andrzej Wrona jako Borat

ZOBACZ TAKŻE: Filmowe i serialowe pary. Ich miłość przeniosła się poza kamerę

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?