Adriana Kalska

i

Autor: wbf

Adriana Kalska pokazała się bez makijażu. Jest nie do poznania!

2022-05-18 15:12

Adriana Kalska to gwiazda, która w ostatnich latach zdobyła dużą popularność wśród widzów polskich seriali. Uważana jest nie tylko za utalentowaną aktorkę, ale także za jedną z najpiękniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Wiele osób zastanawiało się, czy tak samo piękna jest bez makijażu. Wreszcie gwiazda pokazała, jak wygląda całkowicie naturalnie.

Adriana Kalska ma duże grono fanów. Aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu M jak miłość. Później stała się także częstą bohaterką newsów na portalach plotkarskich, głównie za sprawą związku z Mikołajem Roznerskim, którego poznała na planie wspomnianej wcześniej produkcji. Od tamtej pory obserwuje ją bardzo dużo internautów, którzy na bieżąco śledzą jej posty w mediach społecznościowych i często wychwalają jej urodę. Po długim czasie Kalska wreszcie pokazała im, jak wygląda bez makijażu. Na dodanym zdjęciu jest nie do rozpoznania! Tak naturalnie wygląda gwiazda M jak miłość.

ZOBACZ TAKŻE: Tego rozstania nikt się nie spodziewał. Adriana Kalska zdradza szczegóły rozstania z Roznerskim

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Adriana Kalska bez makijażu

- Tak to ja. Pozdrawiam z tego miejsca (zmojejmałejkorei) - napisała na Instagramie Adriana Kalska i dodała zdjęcie z planu nowej produkcji. Na fotografii aktorka jest bez makijażu, a dodatkowo ma spięte włosy i założone okulary. Posypały się liczne komentarze, z których wynika, że Kalska wygląda zupełnie inaczej. W większości były to jednak pozytywne opinie. Fani piszą, że tak również wygląda pięknie! Zdjęcie zamieszczamy poniżej:

Sonda
Czy Adriana Kalska wygląda pięknie bez makijażu?

Adriana Kalska - Instagram, wzrost, wiek, partner, Roznerski

Adriana Kalska urodziła się 26 lutego 1986, a więc ma 36 lat. Ada jest średniego wzrostu - aktorka mierzy 167 cm. Młoda aktorka do niedawna była związana z aktorem Mikołajem Roznerskim, który również gra w serialu M jak miłość. Instagram aktorki to adriana.kalska.