Żywioły Saszy - sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki na Player i w TVN?

2021-04-13 15:18 AW
Żywioły Saszy
Autor: Materiały Prasowe

Żywioły Saszy to serial będący adaptacją prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieliła się Magdalena Boczarska. Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

Żywioły Saszy - sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki na Player i w TVN? Pierwszy sezon serialu, Żywioły Saszy - Ogień, to adaptacja jednej z serii powieści stworzonej przez jedną z najpopularniejszych w Polsce autorek kryminałów, Katarzynę Bondę. Serial pierwotnie emitowany był na platformie Player, gdzie trafił jesienią 2020 roku, a od kwietnia 2021 emitowany jest w TVN.

Żywioły Saszy - sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki na Player i w TVN?

Zdjęcia do pierwszego sezonu miały powstawać wiosną 2020 roku, jednak ze względu na pandemię zostały przeniesione na październik. Mimo tego już jesienią tego samego roku widzowie mogli obejrzeć go odpłatnie na platformie Player. Twórcy Żywiołów Saszy jak na razie nie potwierdzili oficjalnie, czy kolejne odcinki powstaną, jednak ze względu na to, że cała seria książkowa składa się aż z czterech powieści, możemy spodziewać się, że kolejne również zostaną zekranizowane. Zwłaszcza że Katarzyna Bonda w jednym ze swoich postów na Facebooku napisała, że 'nie może doczekać się ekranizacji kolejnych tomów'. Nie wiadomo jednak, która z części mogłaby zostać przeniesiona na mały ekran jako następna - Ogień jest bowiem chronologicznie trzecią, a nie pierwszą częścią cyklu o Saszy Załuskiej. Niewykluczone, że - jeśli drugi sezon faktycznie powstanie - wiosną 2021 rozpoczną się zdjęcia, jesienią ukaże się on na Playerze, a w wiosennej ramówce 2022 będzie można obejrzeć go w TVN.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
NAJNOWSZE