Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 38, 39, 40. Melis jest w szoku, że jej siostra zleciła zabicie Leventa i grozi, że wyjawi sekret

2022-05-17 11:16

Wszyscy fani z zapartym tchem czekają na nowe odcinki tureckiego serialu „Zranione ptaki”, który jest uwielbiany przez polskich widzów. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak Melis śledzi Hülyę, gdy ta udaje się na spotkanie z Kudretem. Melis jest w szoku, że jej siostra zleciła zabicie Leventa. Melis grozi, że mu o wszystkim powie. Ayse natomiast z radością ponownie wciela się w rolę narzeczonej Cemila, gdy jego matka chce rozmawiać z synową. Levent zaś odkrywa, że teczka Tekina zniknęła. Jest przekonany, że to Meryem ją zabrała. Levent próbuje opracować plan wyciągnięcia firmy z kryzysu finansowego. Czy mu się to uda? Bądź na bieżąco w najnowszymi odcinkami!

Serial „Zranione ptaki” ukazał się w polskiej telewizji z początkiem 2022 roku i od razu stał się hitem. Losy bohaterów śledzi tysiące widzów w całym kraju, a fabule nie brakuje licznych zwrotów akcji i ciekawych postaci, które w dużej mierze decydują o olbrzymiej oglądalności. Najnowsze odcinki 38-40 zostaną wyświetlone już w dniach 16-18 maja 2022 na antenie stacji TVP2 o godz. 18:45. Serial można oglądać również na platformie vod.tvp.pl. Już teraz możesz sprawdzić, co wydarzy się w nadchodzących epizodach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - streszczenie serialu. O czym jest turecka produkcja i czy warto oglądać?

Zranione ptaki – odcinek 38

Levent ma pretensje do Meryem, że śpi w pokoju z Ömerem. Nie wierzy, gdy dziewczyna mówi, że chłopiec czegoś się boi. Melis śledzi Hülyę, gdy ta udaje się na spotkanie z Kudretem. Nie może uwierzyć, że jej siostra rzeczywiście zleciła zabicie Leventa. Na polecenie Hülyi Asli wykrada z dokumentów Leventa teczkę Tekina, która miała być przynętą na Meryem. Czicie i Małemu udaje się wykraść zdjęcie mamy Ciszki. Matka Cemila koniecznie chce rozmawiać przez telefon z przyszłą synową, Ayse z radością ponownie wciela się w rolę narzeczonej Cemila. Melis żąda od siostry wyjaśnień w sprawie Leventa, a gdy Hülya wszystkiego się wypiera, grozi, że mu o wszystkim powie. W końcu Melis zmusza Hülyę, żeby odwołała Kudreta.

Zranione ptaki – odcinek 39

Durmus postanawia przekonać Meryem, że dla dobra Ömera powinna poślubić Tekina. Aby zrealizować plan, Durmus musi dowiedzieć się, gdzie przebywa chłopiec. Levent zauważa Ömera uciekającego przed Hülyą. Melis w ostatniej chwili ratuje siostrę z opresji. Melis bezskutecznie stara się wzbudzić zainteresowanie Leventa i wyładowuje złość na Meryem. Levent odkrywa, że teczka Tekina zniknęła. Jest przekonany, że to Meryem ją zabrała. To utwierdza go w przekonaniu, że dziewczyna jest w spisku z Tekinem. Hülya potajemnie podrzuca teczkę z powrotem.

Zranione ptaki – odcinek 40

Levent ma wyrzuty sumienia, że niesprawiedliwie oskarżał Meryem o współpracę z Tekinem. Meryem dowiaduje się o układzie Ayse i Cemila. Martwi się, że jej przyjaciółka za bardzo się zaangażuje. Melis namawia Ülviye, żeby cała rodzina Metehanoglu wybrała się na doroczne przyjęcie dobroczynne. Ömer upiera się, żeby Meryem również z nimi poszła. Levent nie godzi się na zwolnienia w holdingu. Próbuje opracować plan wyciągnięcia firmy z kryzysu finansowego. Tekin zrobi wszystko, by mu to uniemożliwić. Melis obciąża Meryem licznymi obowiązkami, żeby dziewczyna nie mogła pojechać na przyjęcie. Mimo oporów Meryem, Ülviye znajduje sposób, by siostra towarzyszyła wieczorem Ömerowi. Tymczasem Czita i Mały próbują odnaleźć zakład fotograficzny, w którym zostało zrobione zdjęcie mamy Ciszki.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć