Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 11, 12, 13, 14, 15. Co się wydarzy w kolejnych tygodniu?

2022-04-04 20:59

Zranione ptaki 11, 12, 13, 14, 15 straszenie. Meryem jest przekonana, że Czita wie, gdzie przebywa Ömer. Ömer staje w obronie przyjaciela i ujawnia się. Dzieci uciekają. Meryem nie ustaje w poszukiwaniach brata. Ulviye oświadcza, że chciałaby adoptować chłopca. Meryem chce jak najszybciej dotrzeć do rezydencji. Orientuje się jednak, że jest śledzona przez Durmuşa. Chłopiec jest przekonany, że siostra oddała go, ponieważ go nie chce. Meryem dzwoni do Leventa z nadzieją, że ten pozwoli jej zobaczyć się z bratem. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane w dniach 4-8 kwietnia 2022 na kanale TVP1 lub na stronie vod.tvp.pl.

Zranione ptaki – o czym jest serial? Turecka telenowela opowiada o losach kobiety imieniem Meryem i jej przyszywanego brata Ömera, który trafił do jej rodzinnego domu w wyniku nieszczęśliwego zrządzenia losu. Od tamtej pory Meryem wychowuje chłopca. Wartka akcja i niespodziewany zwroty akcji sprawiają, że losy przybranego rodzeństwa ogląda się z zapartym tchem. Sprawdź co dokładnie wydarzy się w najbliższych odcinkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki odc. 11, 12, 13, 14, 15 streszczenie. Ulviye chce adoptować Ömera. Levent daje Meryem do zrozumienia, że powinna zniknąć z życia chłopca

Zranione ptaki – odcinek 11

Przerażony Ömer spotyka Czitę. Chłopak zaprowadza malca do domu. Gdy Ömer już ma wejść, słyszy słowa Meryem i Durmuşa, z których opacznie rozumie, że siostra nie chce się nim zajmować. Chłopiec znowu ucieka gubiąc zabawkę. Meryem znajduje szmacianego pirata. Nie może uwierzyć, że Ömer ma do niej tak ogromny żal. Czita zaprowadza Ömera do swojej kryjówki. Chłopiec spędza tam noc.

Zranione ptaki – odcinek 12

Meryem jest przekonana, że Czita wie, gdzie przebywa Ömer. Śledzi chłopca zupełnie nieświadoma, że za nią z kolei idzie Levent. Ku zdziwieniu całej trójki, Ömera nie ma w kryjówce. Meryem jest przekonana, że jej brat uciekł na widok Leventa. Gdy Czita zostaje sam Ömer wychodzi spod kartonu, gdzie się ukrył. Okazuje się, że chłopiec był tam cały czas. Czita zaprowadza go do baraku Tekina. Gdy Tekin naciska na Czitę, by zdradził miejsce pobytu chłopca, Ömer staje w obronie przyjaciela i ujawnia się. Kiedy już ma zostać ukarany włącza się alarm samochodowy. Korzystając z zamieszania, dzieci uciekają. Meryem dowiaduje się od Czity, że rodzina Metehanoglu rzekomo planowała oddać Ömera do domu dziecka. Hülya bezskutecznie próbuje odzyskać pismo z sądu. W końcu, dzięki pomocy Aslı odnajduje dokument.

Zranione ptaki – odcinek 13

Czita pomaga uciec Ömerowi. Tymczasem Durmuş obiecuje Tekinowi, że sprowadzi do niego Meryem. Dziewczyna jednak nie chce o tym słyszeć i nie ustaje w poszukiwaniach brata. Levent także poszukuje chłopca. W końcu odnajduje go śpiącego na swojej łodzi i zabiera do domu. Ulviye niezwłocznie powiadamia Meryem. Proponuje jej też, aby ich odwiedziła. Meyrem nie posiada się z radości, zamierza zabrać brata. Hülya podsłuchuje rozmowę Ulviye i urzędnikiem, w której kobieta oświadcza, że chciałaby adoptować chłopca i natychmiast donosi o tym Leventowi. Levent daje Ulviye do zrozumienia, że jej zamierzenia nie wpłyną na jego decyzję o wyjeździe. Meryem chce jak najszybciej dotrzeć do rezydencji. Orientuje się jednak, że jest śledzona przez Durmuşa i, chcąc zmylić trop, udaje się do Ayşe. Kiedy w końcu dociera do rezydencji jest bardzo późno. Ömer nie chce z nią rozmawiać, a Levent każę jej opuścić posiadłość.

Zranione ptaki – odcinek 14

Meryem nie może sobie wybaczyć, że przez ojca spóźniła się do Ömera. Tymczasem chłopiec jest przekonany, że siostra oddała go, ponieważ go nie chce. Levent nieustannie myśli o utraconej rodzinie. We śnie ukazuje mu się Rana i zachęca go, aby wrócił do życia. Doğan nachodzi Meryem w domu. Za namową Ayşe dziewczyna w końcu zgadza się na spotkanie z Tekinem. Holdingowi grozi bankructwo, a Hülya i Bahadır to bagatelizują i skrzętnie ukrywają prawdę przed rodziną. Levent szykuje się do wyjazdu. TEkin chce mieć Ömera na oku i każe Meryem go sprowadzić. Dziewczyna stanowczo się temu sprzeciwia. Tekin jest pod coraz większym wrażeniem jej charyzmy. Wypytuje o nią Neriman. Meryem po raz kolejny pojawia się w rezydencji pod pretekstem przyniesienia rzeczy Ömera. Jednak Levent daje jej jednoznacznie do zrozumienia, że powinna zniknąć z życia chłopca.

Zranione ptaki – odcinek 15

Ömer ma żal do Leventa, że zamierza wyjechać. Zarzuca mu, że chce go zostawić jak jego siostra. Jego słowa sprawiają, że mężczyzna zmienia zdanie. Meryem razem z Ayşe i jej matką szyją bardzo drogą sukienkę. Za pieniądze z jej sprzedaży dziewczyna zamierza wykupić kolejny weksel. Hülya jest wściekła, że Levent zmienił zdanie. Boi się, że Levent pozna prawdę o sytuacji w firmie. Meryem dzwoni do Leventa z nadzieją, że ten pozwoli jej zobaczyć się z bratem. Kiedy Levent wyznacza spotkanie na nabrzeżu, Meryem nie posiada się z radości. Ku jej rozpaczy okazuje się, że Levent zakazuje jej widywać się z Ömerem. Meryem czuje się jeszcze bardziej upokorzona i wściekła, gdy Levent proponuje jej w zamian pieniądze. Tekin chce uzależnić od siebie Meryem. Wysyła Doğana, żeby zrobił wszystko, aby uniemożliwić jej zarobienie jakichkolwiek pieniędzy. Ten zaś pod jej nieuwagę wykrada Meryem pudełko z drogą sukienką.

Sonda
Jak podobały Ci się pierwsze odcinki serialu "Zranione ptaki"?
Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE