Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 65 streszczenie. Meryem składa obietnicę Tekinowi

2022-06-22 11:38

Zranione ptaki odcinek 65 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek 23 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 65 streszczenie. Tekin i jego banda w popłochu szukają dzieci. Tymczasem Ptaki przychodzą do Meryem z prośbą, by udzieliła im schronienia. Poruszona ich historią, prosi Ayse, żeby znalazła odpowiedni dom dziecka. Do domu Meryem przychodzi Levent i Ömer. Chłopiec szukając zabawki widzi chowające się w pokoju dzieci. Ptaki każą mu obiecać, że nikomu o nich nie powie. Ömer jednak niechcący wspomina o nich Leventowi. Mężczyzna wraca do domu Meryem, jednak w tym czasie wystraszone dzieci uciekają. Melis postanawia za wszelką cenę zdobyć Leventa. Rozmawia o tym z Bahadirem, zwierzając mu się ze swojej nieszczęśliwej miłości. Szwagier obiecuje jej pomóc. Dzieci proszą Ömera, by ukrył je w rezydencji. Tymczasem zdesperowana Meryem obiecuje Tekinowi, że jeśli nie odda dzieci, podejmie u niego pracę.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç