Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki - jak się skończą losy bohaterów?

Zranione ptaki odcinek 48 streszczenie. Kudret zamierza wyjawić Leventowi prawdę

2022-05-29 14:48

Zranione ptaki odcinek 48 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 48 streszczenie. Bahadir jest pewien, że powodem złego samopoczucia Hülyi jest niemożność zajścia w ciążę. Mąż stara się pocieszyć odtrącającą go ukochaną. Ayşe postanawia porozmawiać z Cemilem o zakończeniu ich fikcyjnego związku. Tekin na prośbę Melis wysyła Meryem do rezydencji kwiaty. Levent jest zniesmaczony tym prezentem i oświadcza dziewczynie, że nie życzy sobie, by taka sytuacja się powtórzyła. Dogan siłą zatrzymuje Ayşe pod budynkiem holdingu, żądając od niej wytłumaczenia się z kolacji z Cemilem i jego matką. Nagle pod gmachem firmy zjawia się Cemil, który przepędza oprawcę dziewczyny. Zdenerwowany mężczyzna wybiera się do Tekina, któremu rozkazuje trzymać Dogana z dala od Ayşe. Tekin policzkuje Dogana, który zamierza się zemścić. Mężczyzna informuje Meryen, że tak naprawdę sprawa z oskarżeniem Dumuşa została od samego początku zaaranżowana przez Tekina. Melis odbiera wyniki testu na ojcostwo, z których wynika, że Levent jest ojcem Ömera. Kudret, zmęczony już ignorancją ze strony Hülyi, zamierza wyjawić Leventowi całą prawdę. W tym celu zjawia się w rezydencji, by powiedzieć nieświadomemu mężczyźnie o Efe. Ich rozmowę przerywa nagle Hülya, przedstawiając gospodarzowi domu Kudreta jako ogrodnika.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç