Zranione ptaki, odcinek 194 i 195 - streszczenie. Yasar ma powody, by być zazdrosnym o Bahadira?

2022-12-10 13:28 Leon Pietrzak
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Zranione Ptaki 194, 195 - streszczenie. Yasar będzie zazdrosny o Bahadira, a Meryem przypadkiem usłyszy rozmowę Leventa z matką. Jego słowa sprawią, że mu wybaczy. Levent odzyska nadzieję na szczęście z nią. Kiedy oglądać 194 i 195 odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 194. odcinka. Co się wydarzy w odcinku? Yasar jest zazdrosny o Bahadira, jednak Asli przekonuje go, że nie ma powodu. Dogan nie chce zostawiać Mine samej na noc w biurze, więc zakrada się do holdingu. Nieświadoma tego Mine atakuje nieproszonego gościa. Opatrując Dogana, Mine wyjawia mu swoją prawdziwą tożsamość. Bahadir podsłuchuje rozmowę Melis, w której ta opowiada o swoich przyszłych dzieciach. Początkowo Bahadir jest przekonany, że Melis ich okłamała, jednak gdy żąda od niej wyjaśnień, Melis udaje się go zwieść. Hülya podpuszcza Bahadira, żeby drążył sprawę Melis. Meyrem przypadkiem słyszy rozmowę Leventa z matką. Jego słowa sprawiają, że mu wybacza. Nadchodzi dzień ślubu. Meryem bardzo trudno to znosi, ale Melis jest szczęśliwa. Nie może się doczekać chwili, w której Levent będzie już jej. Z pomocą Cemila, Bahadirowi w końcu udaje się dotrzeć do lekarza, który leczył Melis po wypadku. Pod nieobecność Dogana Mine zostawia list pożegnalny i wymyka się z biura. A to jeszcze nie koniec! Co wydarzy się w następnym 195. odcinku serialu "Zranione Ptaki"? Będzie sporo emocji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki 195 - streszczenie odcinka

Lekarz wyznaje Bahadirowi, że źle zdiagnozował Melis i że ona od dawna o tym wiedziała. Bahadir nie może uwierzyć, że wszystkich okłamała i postanawia nie dopuścić do ślubu. Cemil po raz ostatni próbuje przekonać Leventa, żeby zrezygnował ze ślubu, ten jednak nie chce wycofać się z obietnicy. Mine ma spotkać się z osobą, która pomoże jej uciec. Zamiast tego wpada w ręce ludzi swojego ojca. Wszystko jest gotowe do ceremonii zaślubin, brakuje tylko Bahadira, który ma problemy z dojazdem do domu. W ostatniej chwili przesyła Melis wiadomość, informując ją, że o wszystkim wie i żąda, by na ślubie powiedziała "nie". Bahadirowi udaje się dotrzeć w ostatniej chwili. Przyparta do muru Melis, ku zaskoczeniu wszystkich, oświadcza, że nie chce poślubić Leventa. Po ceremonii Melis wyjaśnia Leventowi, że tuż przed przyjazdem urzędnika dowiedziała się, że została błędnie zdiagnozowana i nie mogła wyjść za niego, ukrywając prawdę. Levent odzyskuje nadzieję na szczęście z Meryem.

Sonda
Kibicujesz miłości Meryem i Leventa z serialu Zranione Ptaki?

Zranione Ptaki 194, 195 - kiedy nowe odcinki? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 194 zostanie wyemitowany we wtorek 27 grudnia 2022 o godz. 18:45., a odcinek 195 w środę 28 grudnia o tej samej porze. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

🎧 Chcesz się pośmiać? Włącz WKRĘTARKĘ!

Posłuchaj, kogo Albert wkręcił tym razem ;)

Listen to "Przyjaciółki. WKRĘTARKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE