Zranione ptaki odcinek 151 - STRESZCZENIE szczegółowe. Meryem skoczy z balkonu?!

i

Autor: TVP Zranione ptaki odcinek 151 - STRESZCZENIE szczegółowe. Meryem skoczy z balkonu?!

Zranione ptaki odcinek 151 - STRESZCZENIE szczegółowe. Meryem skoczy z balkonu?!

2022-10-24 18:18

Zranione Ptaki 151 - streszczenie. Meryem postanowi zastosować u Tekina terapię szokową, zaś Dogan dowie się, że go okłamano. Jak zareaguje? Kiedy oglądać 151 odcinek Zranionych ptaków i co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów? Prezentujemy streszczenie i szczegół emisji.

Zranione ptaki - 151. odcinek przyniesie niezły zwrot akcji! Co się wydarzy? Jak wiadomość Tekin zareaguje, gdy Meryem zagrozi, że targnie się na własne życie? Co zrobi Dogmar odkrywszy, że został oszukany? Kiedy oglądać 151. odcinek Zranionych ptaków? O której godzinie emisja? Sprawdziliśmy.

Zranione ptaki odcinek 151 - STRESZCZENIE

Streszczenie 151. odcinka serialu Zranione ptaki prezentuje się następująco: Doprowadzona do ostateczności Meryem, grozi Tekinowi, że skoczy z balkonu. Mężczyzna ustępuje, jednak zachowanie żony mocno godzi w jego męską dumę. Postanawia zemścić się na Meryem uderzając w jej najbliższych. Strach, że coś złego spotka Leventa sprawia, że Meryem jest gotowa wyznać Leventowi całą prawdę. Dogan dowiaduje się, że tajemnicza Pelin to w rzeczywistości Cemil. Nie może pogodzić się z tym, że Ayse ich oszukiwała. Asli czuje, że Bahadir wymyka się jej z rąk. Tymczasem Hülya robi wszystko, żeby na nowo zjednać sobie męża. Mine odbiera tajemniczy telefon. Zapewnia swojego rozmówcę, że jest bezpieczna i że uwierzyli w jej słowa. Cemil wyjawia Leventowi, że zamierza się oświadczyć. Podekscytowany prosi Ayse o spotkanie. Dziewczyna okłamuje matkę, by wymknąć się na spotkanie z ukochanym.

Zranione Ptaki odcinek 151 - gdzie i kiedy oglądać? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial Zranione Ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 2. Odcinek 151 zostanie wyemitowany w środę 26 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Co sądzisz o serialu Zranione Ptaki?
Gdzie trzymać pieniądze - w skarpecie czy na koncie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE