Zranione ptaki, odcinek 193 - STRESZCZENIE szczegółowe. Levent ratuje Meryem

2022-12-08 16:45 Adrian Rybak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki

Zranione ptaki to serial turecki, który mogą oglądać widzowie TVP2. To kolejna produkcja znad Bosforu, która podbija serca polskiej publiczności. Przed nami wiele ciekawych zwrotów akcji w życiu bohaterów. Sprawdźcie, co wydarzy się w 193. odcinku, który zostanie wyemitowany już wkrótce.

Zranione ptaki, odcinek 193 - STRESZCZENIE szczegółowe. Bahadir znajduje kawałek kartki z nazwiskiem lekarza. Pokazuje go Hülyi, a ta sugeruje, że Melis coś ukrywa. W tej sytuacji Bahadr postanawia dotrzeć do doktora. Dogan odnajduje Mine i chce ją zabrać do domu. Ludzie ojca dziewczyny depczą im jednak po piętach. Nie mogą więc wrócić do domu. Cemil proponuje, żeby ukryli Mine w holdingu. Levent wraca po Meryem, ratując ją z niebezpiecznej sytuacji. Meryem zgadza się na wspólny powrót do domu, jednak wciąż nie potrafi wybaczyć Leventowi. Melis nie może doczekać się ślubu. Dostaje szału na myśl o tym, że Levent spędza czas z Meryem. Tymczasem Levent, świadomy zbliżającej się uroczystości ślubnej, jest coraz bardziej przygnębiony.

Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Zranione ptaki odc. 193 - kiedy w TVP2?

Kiedy emisja nowego odcinka serialu Zranione ptaki? Epizod 193 zostanie wyemitowany w piątek, 23 grudnia 2022, o godzinie 17:15.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç

Chcesz się pośmiać? Włącz WKRĘTARKĘ!

Posłuchaj, kogo Albert wkręcił tym razem :)

Listen to "Turcja" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE