Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie nowych odcinków

Zranione Ptaki 140 - STRESZCZENIE. Kiedy nowy odcinek? Co się wydarzy w serialu?

2022-09-28 16:26

Zranione Ptaki - streszczenie 140. odcinka bardzo interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Nowe odcinki na pewno zaskoczą widzów i przyniosą mnóstwo pytań, na które nie dostaniemy oczywistych odpowiedzi. Co wydarzy się w kolejnych epizodach? Kiedy oglądać 140 odcinek? Przekonajcie się już teraz!

Zranione Ptaki - 140 odcinek przyniesie wiele emocji! Turecki serial ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 140. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Zranione Ptaki 140 streszczenie szczegółowe

Co wydarzy się w 140. odcinku Zranionych Ptaków? Levent zdaje sobie sprawę, że jego uczucia do Meryem są bardzo poważne. Nie wie, co ma zrobić, więc postanawia poradzić się swojej matki. Cemil stara się przekonać Ayse na wszelkie możliwe sposoby, że nie był jej niewierny.

Zranione Ptaki 140 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 140 zostanie wyemitowany we wtorek 11 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?