Zranione Ptaki 133 streszczenie szczegółowe. Melis zacznie szantażować Tekina, co mu się nie spodoba

2022-09-22 9:46 Leon Pietrzak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - streszczenie odcinków

Zranione Ptaki 133 - streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy w serialu? Tekin wyśmieje Leventa, który do niego zadzwoni w sprawie Meryem. Cemil zacznie szykować niespodziankę dla Ayse, chociaż ta jest przekonana, że ten nie może doczekać się już rozstania. Kiedy oglądać 133. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów telenoweli? Odpowiadamy!

Zranione Ptaki - 133 odcinek przyniesie wiele emocji! Turecki serial ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 133. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione Ptaki 136 streszczenie. Meryem przeszkodzi Leventowi i Melis w ważnym wydarzeniu

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Zranione Ptaki 133 - streszczenie odcinka

Dla dobra firmy Levent dzwoni do Tekina i oświadcza, że nie ma nic przeciwko, by Meryem rozpoczęła pracę w holdingu. Rywal, mimo wściekłości wywołanej tym telefonem, nie marnuje okazji, żeby z niego zakpić i podkreślić, że to on decyduje o swojej żonie. Ayse jest przekonana, że Cemil nie może doczekać się rozstania. Tymczasem Cemil szykuje dla niej niespodziankę wyjazd na prawdziwy miodowy miesiąc. Oya podsłuchuje jego rozmowę z obsługą hotelu i poprzysięga sobie, że do tego nie dopuści. Neriman prosi Dogana o pomoc w znalezieniu pracy. Asli obawia się, że Bahadir będzie żałował tego, co się między nimi wydarzyło i wycofa się. W holdingu odbywa się spotkanie z panem Vedatem. Wszyscy są przekonani, że Meryem nie przyjdzie, gdy ta niespodziewanie pojawia się w drzwiach i oświadcza, że przyjmuje propozycję. Melis szantażuje Tekina i żąda, żeby usunął narkotyki z transportu.

Zranione Ptaki 133 - POWTÓRKA. Gdzie i kiedy oglądać odcinek?

Serial Zranione Ptaki jest emitowany od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 133 będzie można obejrzeć w piątek 30 września 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD. W serwisie znajdują się także pozostałe epizody.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE