Zranione ptaki 101, 102, 103, 104, 105 streszczenie. Levent postanawia wykonać test DNA

2022-08-15 9:01 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar Zranione ptaki - co wydarzy się w odcinkach 125, 126, 127, 128, 129 - streszczenie

Zranione ptaki - streszczenia odcinków z całego tygodnia 15-19 sierpnia 2022. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak Melis próbuje ustalić, gdzie dokładnie Levent chce wykonać badanie CNA. Wykorzystuje fakt, że Nurgül ma syna i przy pomocy Melis udaje mu się podmienić próbki krwi. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane o godz. 18:45 na TVP2. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 101, 102, 103, 104, 105. Zobacz, jakie przygody czekają bohaterów!

Zranione ptaki 101, 102, 103, 104, 105 - streszczenia najnowszych odcinków. Najnowsze odcinki mocno zaintrygują widzów tureckiej telenoweli. W serialu zobaczymy liczne zwroty akcji i wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie. Historia Meryem i jej przybranego brata Ömera jak zawsze wzruszy i zadziwi wspaniale zaplanowanymi intrygami. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 101-105, które będzie można zobaczyć w dniach 16-19 sierpnia 2022 na stronie TVP2 o godz. 18:45. Wszystkie wcześniejsze epizody dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 101

Dogan ustala, że Nurgül ma siostrę i syna. Podejrzenia Neriman okazały się słuszne. Levent postanawia wykonać test DNA. Jest przekonany, że Nurgül nie jest matką Omera i postanawia to udowodnić. Zabiera Meryem, Ömera i Nurgül do polikliniki. Tekin każe Melis ustalić, gdzie dokładnie Levent planuje wykonać badanie. Wykorzystuje fakt, że Nurgül ma syna i przy pomocy Melis udaje mu się podmienić próbki krwi. Ayse, choć niczego nieświadoma, z każdym dniem coraz bardziej imponuje Cemilowi. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Ayse uszyje dla niego koszulę. Ku niezadowoleniu Bedriye, mężczyzna zaprasza swoją "żonę" do kina. Meryem nie wytrzymuje nadmiaru zmartwień i emocji. Dziewczyna mdleje w ramionach Leventa. Levent otacza dziewczynę czułą opieką. Oboje nie mogą sobie wybaczyć, że wszystko potoczyło się w ten sposób.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 102

Selma, siostra Nurgül, nie potrafi zrozumieć zaistniałej sytuacji. Obie kobiety coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jak niebezpieczny układ są uwikłane. Ömer, ku rozpaczy Meryem i Leventa, nieustannie powtarza, że nie chce wyjechać. Tekin każe Neriman wysprzątać dom wynajęty dla Nurgül. Mężczyzna ma nadzieję, że gdy kobieta odbierze "syna", również Meryem w nim zamieszka. Bahadir kupuje dla Asli kolekcję filmów. Dziewczyna cieszy się, że jej intryga zaczyna przynosić spodziewane efekty. Levent i Ömer spędzają ostatnie radosne i beztroskie chwile razem. Safiye odwiedza córkę i "zięcia". Okazuje się, że deweloper chce kupić jej dom i w jego miejsce wybudować apartamentowiec. Safiye w rozliczeniu miałaby otrzymać kilka mieszkań. Nieświadoma rozpaczy Ayse, kobieta cieszy się, że być może w niedalekiej przyszłości córka z rodziną zamieszka w mieszkaniu obok.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 103

Levent jest przekonany, że badanie DNA wykaże, że Nurgül nie jest matką Ömera. Jego zachowanie sprawia, że kobieta zaczyna panikować. Hülya zdaje sobie sprawę, że Asli jest coraz bliższa osiągnięcia celu i uwiedzenia Bahadira, ale jedyne co może zrobić to bezradnie się temu przyglądać. Sytuacja między Asli a Bahadirem coraz bardziej niepokoi także nieszczęśliwie zakochanego w dziewczynie Yasara. Dogan dzieli się z Neriman swoimi podejrzeniami, że Cemil zdradza Ayse. Nie zamierza tego zostawić. Tymczasem ku zaskoczeniu Ayse kobieta ze zdjęć Dogana pojawia się w firmie i okazuje się, że to Oya, przyjaciółka Cemila ze przeszłości, która od teraz będzie tam pracować. Oyę zauważa także Dogan. Gdy Nurgül jest gotowa wyjawić Leventowi prawdę, przychodzą wyniki testu DNA, potwierdzające wersję Nurgül. Levent jest zdruzgotany.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 104

Ömer opuszcza rezydencję. Wszyscy, na czele z Leventem, są zrozpaczeni z powodu tego rozstania. Levent traci nadzieję na szczęście i nową rodzinę. Jakby tego było mało także Meryem oświadcza, że wraca do domu ojca. Tymczasem Tekin i Melis triumfują. Hülya stara się zwrócić uwagę Melis na Asli. Meryem próbuje namówić Nurgül na pozostanie w kraju, jednak kobieta jest nieprzejednana. Ku satysfakcji Cemila, Ayse nie jest w stanie ukryć swojej zazdrości o Oyę. Meryem i Ömer spędzają ostatnie wspólne chwile przed rozstaniem.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 104

Tekin zawiozi Nurgül i Ömera na lotnisko, Meryem jest zrozpaczona. Także Levent cierpi po utracie Meryem i Ömera. Boli go fakt, że Meryem go okłamała, ale dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie jej zostawić. Ayse i Cemil bardzo przeżywają cierpienie swoich najbliższych przyjaciół, jednocześnie coraz bardziej się do siebie zbliżają. Cemil proponuje Ayse, żeby Safiye zamieszkała razem z nimi. Tekin wdraża ostatni etap swojego planu. Niespodziewanie Nurgül rezygnuje z wyjazdu do Niemiec i razem z Ömerem wracają do domu Durmusa. Meryem nie posiada się z radości, chociaż czuje się niezręcznie, mając świadomość, że to Tekin przekonał kobietę do zmiany zdania. Nie mogąc dodzwonić się do Leventa, Meryem wysyła do niego wiadomość z informacją, że chłopiec nie wyjechał. Melis usuwa ją jednak, sama również nie poznaje treści. Następnego ranka Tekin pojawia się na śniadaniu w domu Durmusa i dalej udaje przed Meryem odmienionego, dobrego człowieka. W tym samym czasie do domu Durmusa przyjeżdża Levent z zamiarem przeproszenia Meryem. Jest w szoku na widok Ömera i obrazka szczęśliwej rodziny z Tekinem czuwającym nad Meryemi Ömerem. Tymczasem Meryem wciąż czeka, aż Levent odpisze na jej wiadomość.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE