ZOOM TV - ramówka październik 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Zoom TV w październiku z wyjątkową ramówką! Solidny zastrzyk śmiechu i spora dawka podróżniczych marzeń

2022-09-27 16:08

W październiku na widzów Zoom TV czeka dobrze zbilansowana porcja rozrywki. Nowe oryginalne produkcje dostarczą garści praktycznych rad, dawki podróżniczych marzeń i solidny zastrzyk śmiechu! Sprawdźcie, jakie tytuły pojawią się w ramówce stacji.

ZOOM TV ponownie zaskakuje nowymi programami. Stacja telewizyjna ogłosiła kolejne propozycje do oglądania, które zadebiutują w ramówce już w październiku 2022. Wspólnie z influencerką, Anną Sakurą, wybierzemy się w magiczne zakątki Dubaju, a znany rentier i specjalista od nieruchomości pokaże, jak m.in. inwestować we własny dom. Dla tych, którym nie podoba się szara i jesienna pogoda za oknem, twórcy przygotowali nowy program kabaretowy. Poprowadzi go Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Sprawdźcie szczegóły na temat każdego z wyżej wymielonych programów poniżej.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Dom w cenie mieszkania - kiedy oglądać nowy program ZOOM TV?

Nowy program Zoom TV "Dom w cenie mieszkania", zrealizowany ze znanym rentierem i specjalistą nieruchomości, pokaże widzom różne alternatywy inwestycji w domy, których cena nie odbiega od średniej ceny mieszkania w mieście. W każdym z odcinków serii widzowie będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi i nietypowymi projektami domów w różnych konfiguracjach – od 35 m2 do 70 m2. W roli przewodnika po zawiłościach tego rodzaju inwestycji wystąpi cieszący się dużą popularnością na YouTube i Tik Toku Kuba Midel - spełniony przedsiębiorca, rentier i trener biznesowo-motywacyjny, który na co dzień udziela odpłatnych porad. Widzowie Zoom TV z bezcennego doświadczenia Kuby skorzystać będą mogli bezpłatnie, a wskazówki udzielone przez przedsiębiorcę mogą okazać się nieocenionym wsparciem dla wszystkich, poszukujących swojego lokum na wymagającym rynku nieruchomości. Premiera w sobotę, 8 października o godz. 14:05

Smaki Dubaju

Jedno z najbardziej niezwykłych miast na świecie podane na talerzu. "Smaki Dubaju" to 2-odcinkowy program, który poprowadzi Anna Skura - podróżniczka i blogerka, znana również jako What Anna Wears. Już od 1 października widzowie Zoom TV wraz z influencerką będą podążać szlakiem miejsc "naj" - najwyższego budynku na świecie, najnowocześniejszych rozwiązań i najsmaczniejszych potraw. Będąc w Dubaju nie można się także obejść smakiem adrenaliny i bajecznych atrakcji. Ania wzbije się na wyżyny odwagi, by zrelacjonować widzom, takie formy rozrywki jak balansowanie na krawędzi dachu 220-metrowego hotelu, czy przejażdżka przezroczystą zjeżdżalnią między piętrami wieżowca. Podróżniczkę czeka również kąpiel w basenie na wysokości 294 metrów i wizyta na targu złota w poszukiwaniu pierścionka. Odcinek 1 pojawi się 1 października o godz. 10:35, a odcinek 2 następnego dnia - czyli 2 października o godz. 10:35.

Sonda
Lubisz oglądać telewizję?

I LOVE KABARET na ZOOM TV

Z odsieczą przed jesienną chandrą nadciąga "I love kabaret". W październiku na ekrany powrócą ulubione przez widzów skecze i monologi, które znów będą rozbawiać do łez. To kolejna odsłona rozrywkowego show, który tym razem poprowadzi ekranowy i życiowy duet - Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. W swoich mediach społecznościowych para nie raz dawała dowód swojego poczucia humoru i dystansu do siebie. Tym razem małżeństwo ma okazję zaprezentować spektrum swoich błyskotliwych i zabawnych komentarzy przed widzami Zoom TV. Kabaretową ucztę wypełnią wykwintne porcje śmiechu, serwowanego przez mistrzów tego gatunku. Na scenie zobaczymy między innymi kabaret Ani Mru Mru. Premiera 15 października o godz. 20:00.