ŻONY HOLLYWOOD - kim są? Nowy sezon - nowe bohaterki!

2015-08-07 0:46
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Żony Hollywood - kim są nowe bohaterki drugiego sezonu programu TVN Żony Hollywood? Charyzmatyczna bizneswoman, utalentowana architekt wnętrz i stylistka pupili gwiazd – to nowe bohaterki drugiej edycji "Żon Hollywood" - Helena Kolodziey, Małgosia Migdał i Iwona Burnat.

Żony Hollywood - kim są nowe bohaterki drugiego sezonu programu TVN Żony Hollywood?
Charyzmatyczna bizneswoman, utalentowana architekt wnętrz i stylistka pupili gwiazd – to nowe bohaterki drugiej edycji „Żon Hollywood” - Helena Kolodziey, Małgosia Migdał i Iwona Burnat.

W drugim sezonie programu „Żony Hollywood” pojawią się nowe twarze. Do znanych już widzom i lubianych Polek, czyli Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds, dołączą trzy nowe kobiety, które miały odwagę spełnić swój american dream.

Helena Kolodziey to założycielka światowego imperium w branży alkoholowej. Miłośnikami jej wódki są celebryci z pierwszych stron amerykańskich gazet, m.in. Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian.

Małgosia Migdał to kolejna kobieta sukcesu, która dołącza do programu. Zanim wspięła się na szczyt, była ekspedientką w dziecięcym sklepie. Ciężko pracowała na swój sukces. Dziś jest znanym i cenionym architektem wnętrz. Realizuje projekty dla bardzo zamożnych klientów, do których należy m.in. Steve Wonder.

Ostatnia z nowych uczestniczek, Iwona Burnat, z pewnością znajdzie wspólny język z Kingą Kortą. Jest miłośniczką czworonogów, która na co dzień dba o wygląd pupili gwiazd Hollywood. Jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy celebrytów oraz stali bywalcy czerwonych dywanów, są najlepszą reklamą jej biznesu.

PD

źródło - mat prasowe/tvn.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE