Żółta wstążka u psa - co oznacza? Milionerzy 21.07.2021

2021-07-21 12:58 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Żółta wstążka u psa - co oznacza? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Żółta wstążka u psa oznacza, że pies potrzebuje... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) nowego domu, B) więcej przestrzeni, C) przytulania, D) tresury.

Żółta wstążka u psa oznacza, że pies potrzebuje...

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z pomocy publiczności, po czym zaznaczył A. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) więcej przestrzeni.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE