Zniewolona odcinek 45 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu emitowanego w TVP 1?

2019-08-25 18:57
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Zniewolona odcinek 45 - co się wydarzy w życiu Katii? Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Serial można śledzić także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Przed wami streszczenie nowego odcinka Zniewolonej.

Zniewolona odcinek 45 streszczenie szczegółowe. Andriej Żadan, opuściwszy swoje przyjęcie zaręczynowe, poszukuje porwanej Katii. Niestety, trop się urywa. Wkrótce po przyjęciu wychodzi na jaw prawda, że wicegubernator Korieniew, a jednocześnie chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Ta informacja - na jego życzenie - była skrzętnie ukrywana przez lekarzy. Nikołaj rozmawia z młynarzem, który opowiada mu, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwinskiego z Aleksiejem Kosaczem we młynie. Halka, po narodzinach córki, godzi się z Afanasijem. Olga wycofuje się z narzeczeństwa z Andriejem Żadanem. Przekazuje mu też informację o porywaczu, który zawozi Katię do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Zadomowieni w Czerwince członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła, postanawiają więc, że Katia stanie się żywą ofiarą podczas organizowanego przez nich obrzędu.

Zniewolona odcinek 45 - opis serialu

Serial kostiumowy. Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...

Więcej informacji o serialu Zniewolona:

NAJNOWSZE