Zniewolona odcinek 40 - streszczenie: Żadan chce wyrzucić Katię z domu z powodu jej przeszłości. Dziewczyna znów wyląduje na bruku?

2019-08-19 18:00
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Andriej Żadan, ojciec chrzestny syna wicegubernatora, obraża Katię i żąda by dziewczyna ze względu na swoją przeszłość natychmiast opuściła dom Korieniewa. Co zrobi Katierina? Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Czy namówi go do zeznań przeciwko Grigorijowi? Nikołaj często spotyka żonę wicegubernatora. Czy poradzi sobie z miłością do niej?

Zniewolona odcinek 40 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku ukraińskiego serialu kostiumowego? Katierina znowu może stracić dach nad głową! Grigorij dociera do madame Makarowej, ale niczego nie dowiaduje się o Kati. Kadosznikow zabiera go na bal u wicegubernatora. Grigorij na balu spostrzega Katię.

Zniewolona odcinek 40 - streszczenie

Grigorij jest chory, traci przytomność. Lekarz stwierdza u Grigorija silny stan zapalny w nodze, co grozi gangreną. Dlaczego Grigorij tak usilnie broni się przed lekarzem i szpitalem? Czy Grigorijowi uda się zabrać Katię do Czerwinki? Czy Żadan przeprosi Katię za swoje paskudne zachowanie?

NAJNOWSZE