Zniewolona odc. 59, 60: Katia dowiaduje się, że jej mąż czerpie zyski z domów uciech. Grozi odejściem. Nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła

2022-01-16 12:03 kg
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Produkcja, opowiadająca historię Katieriny Wierbickajej, skradła serca widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównej bohaterki. Pod koniec grudnia 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć pierwsze odcinki trzeciego sezonu hitu. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach serii?

W nowym, trzecim sezonie Zniewolonej w rolę głównej bohaterki, Katieriny Wierbickajej, wciela się Sonya Priss, która zajęła miejsce Kateriny Kowalczuk. Zmiany zaszły jednak nie tylko w obsadzie produkcji, ale również w życiu głównej bohaterki serialu. Obok Katieriny coraz częściej zacznie pojawiać się Stefan Jabłoniewski, który walczyć będzie o względy pięknej kobiety. Katia z kolei powróci do pracy w szpitalu. Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach Zniewolonej? Sprawdźcie!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Zniewolona - odcinek 59

Książę Jabłoniewski opowiada Katierinie o swojej miłości do żony, o skazaniu na katorgę, o tym jak został księciem Jabłoniewskim i dlaczego tak bardzo interesuje się jej mężem. Zasiewa w niej wątpliwość, w jaki sposób jej mąż zdobył tak ogromny majątek. Katia na własną rękę zaczyna sprawdzać usłyszane wiadomości. Pomaga jej w tym Olga.

Sonda
Czy podoba Ci się 3. sezon serialu "Zniewolona"?

Zniewolona - odcinek 60

Katia zaczyna szukać dokumentów potwierdzających, że jej szlachetny mąż czerpie zyski z burdeli. Jabłoniewski w przebraniu zaczyna pracować w salonie muzycznym pani Makarowej, gdzie przed 10 laty zabito jego żonę Wierę. Przyłapuje współpracownika Żadana na cotygodniowym pobieraniu pieniędzy od pań prowadzących domy uciech. Katia mówi mężowi, że wie, w jaki sposób zarabia. Grozi mężowi odejściem. Nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE