Żmijowisko - odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać serial?

2019-11-03 19:48 aw
Żmijowisko
Autor: screen youtube.com, kanał canalplus screen youtube.com

Żmijowisko to bardzo długo wyczekiwany thriller psychologiczny reżysera świetnie przyjętego Belfra. Fabuła serialu Żmijowisko oparta jest na bestsellerze Wojciecha Chmielarza z 2018 roku. Powieść została świetnie przyjęta przez polskich fanów gatunku - czy z serialem będzie podobnie? Łukasz Palkowski, który wyreżyserował wszystkie odcinki, postawił sobie poprzeczkę niezwykle wysoko.

Żmijowisko - odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać serial? Scenariusz Żmijowiska napisali wspólnie autor książki oraz Dana Łukasińska, która ma już na koncie m.in. scenariusz do kilku odcinków Diagnozy, a także serialu Król. Nowa produkcja Canal+ ma ogromną szansę stać się najgorętszą premierą tej jesieni.

Żmijowisko - odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Fabuła serialu opowiada o tragicznych wydarzeniach, do których doszło w tytułowym Żmijowisku. Trzydziestoparoletni znajomi ze studiów wyjechali tu na wakacje z dziećmi. Pewnego dnia zaginęła piętnastoletnia Ada, córka Kamili i Arka. Mimo intensywnych poszukiwań dziewczyny nie udaje się znaleźć. Rok później Arek postanawia wrócić do Żmijowiska, aby odkryć prawdę, co stało się z jego córką.

Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w niedzielę 3 listopada o godzinie 21:30 na kanale Canal+. Kolejne odcinki kryminału emitowane będą co tydzień o tej samej porze.

Żmijowisko - obsada serialu

W postać Arka wciela się Paweł Domagała, którego będziemy mogli zobaczyć w przejmującej dramatycznej roli. Oprócz niego w rolach głównych w serialu grają także m.in.:

  • Agnieszka Żulewska,
  • Cezary Pazura,
  • Piotr Stramowski,
  • Wojciech Zieliński.
NAJNOWSZE