Złoty chłopak - wywiad Seyran

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak odc. 133, 134 streszczenie. Sultan bije córkę, a potem zamyka ją w pokoju. Kazim zabrania Seyran iść na studia

2024-02-29 8:01

Złoty chłopak to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 133, 134, które zostaną wyemitowane w dniach 7-8 marca na antenie TVP1?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - odcinek 133

Sultan jest wściekła na córkę, że ta zadaje się z Orhanem. Bije ją, a potem zamyka w pokoju. Kazim przy śniadaniu narzeka na pokoje i sugeruje remont. Uważa, że dom jest staromodny i niewygodny. Ferit jest zły, że Seyran chce się zapisać na studia. Wyjawia jej swoje marzenie. Kazim dowiaduje się o studiach córki i wpada w złość.

Złoty chłopak - odcinek 134

Kazim atakuje Seyran i zabrania jej iść na studia. Nukhet wciąż działa na nerwy Kazimowi, bo wtrąca się w jego sprawy. Ferit jedzie do masażystki, bo ręka go boli. Kobieta nie chce go przyjąć. Gulgun nie może liczyć na męża, więc sama postanawia działać. Seyran w końcu spotyka się z Feritem i mówi mu o swoich obawach. Asuman prosi Nukhet o zmianę pokoju.