Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Złoty chłopak - bohaterowie tureckiego serialu.

Tureckie seriale

Złoty chłopak odc. 130, 131, 132, 133, 134 streszczenie. Kazim dowiaduje się o sekrecie córki i wpada w złość

2024-03-07 22:34

"Złoty chłopak" to turecka produkcja opowiadająca o młodym mężczyźnie imieniem Ferit, którego kontrowersyjny styl życia nie wszystkim odpowiada. W kolejnych odcinkach zobaczycie, jak zmieniają się jego losy. Przedstawiamy streszczenia odcinków 130, 131, 132, 133, 134, które zostaną wyemitowane 4-8 marca 2024 na antenie TVP1.

"Złoty chłopak" opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Ferit, który wraca z Ameryki, a nieodpowiedzialnym i frywolnym zachowaniem podpada swojemu dziadkowi Halisowi. Halis Korhan jest właścicielem dużego holdingu, które mają przejąć po nim jego syn Orhan. Starszy mężczyzna zmęczony stylem życia Ferita, planuje znaleźć mu żonę. O pomoc prosi swoją synową İfakat, która podejmuje się tego zadania. Kazim dowiaduje się o niecnych planach Halisa i robi wszystko, aby to jedna z jego córek poślubiła "złotego chłopaka". Ferit nie pała do niej miłością. Zakochuje się jednak w jej siostrze Seyran.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisja odcinków 130, 131, 132, 133, 134 odbędzie się w dniach 4-8 marca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

QUIZ: Jak dobrze znasz turecki serial "Złoty chłopak"? Ten quiz rozwiążą tylko najwięksi fani

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 130 - poniedziałek 4 marca 2024

Halis oficjalnie wita rodzinę Kazima w swoim domu. Ferit i Kaya dostają specjalne zadanie od dziadka. Seyran wpada na pomysł wspólnej wycieczki do Marmaris. Suna próbuje pogodzić się z Abidinem. Kazim nie jest zadowolony ze swojego pokoju w rezydencji. Idzie z reklamacjami do Halisa.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 131 - wtorek 5 marca 2024

Kaya chwali lokalizację nowego sklepu. Suna z Seyran zamawiają alkoholowe drinki. Nukhet zamienia się z Kazimem na pokój. Sultan znajduje u Dicle koszulkę Orhana i postanawia śledzić córkę. Seyran przeprasza siostrę za swoje zachowanie.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 132 - środa 6 marca 2024

Ferit jest wściekły, że Seyran słucha rad Kayi. Nie dość, że chce iść na studia, to jeszcze nosi nieprzyzwoite stroje. W barze dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Kazim zarzuca Halisowi, że źle traktuje wnuka. Daje mu rady i Halis ma go dość. Suna wygarnia Abidinowi prawdę, a on nie umie na to zareagować. Ferit i Seyran się godzą, a potem znów dochodzi do awantury.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 133 - czwartek 7 marca 2024

Sultan jest wściekła na córkę, że ta zadaje się z Orhanem. Bije ją, a potem zamyka w pokoju. Kazim przy śniadaniu narzeka na pokoje i sugeruje remont. Uważa, że dom jest staromodny i niewygodny. Ferit jest zły, że Seyran chce się zapisać na studia. Wyjawia jej swoje marzenie. Kazim dowiaduje się o studiach córki i wpada w złość.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 134 - piątek 8 marca 2024

Kazim atakuje Seyran i zabrania jej iść na studia. Nukhet wciąż działa na nerwy Kazimowi, bo wtrąca się w jego sprawy. Ferit jedzie do masażystki, bo ręka go boli. Kobieta nie chce go przyjąć. Gulgun nie może liczyć na męża, więc sama postanawia działać. Seyran w końcu spotyka się z Feritem i mówi mu o swoich obawach. Asuman prosi Nukhet o zmianę pokoju.

Listen on Spreaker.