Złote Maliny 2021: nominacja dla 365 dni w wielu kategoriach. Michele i Anna Maria najgorszą parą?

2021-03-02 13:48 ek
365 dni
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Złote Maliny to słynne w branży filmowej antynagrody, które przyznawane są dla najgorszych ekranizacji ostatnich 12 miesięcy. W tym roku czeka nas 41. edycja wręczenia nagród i co ciekawe, jednym z nominowanych filmów w wielu kategoriach jest erotyk nakręcony na podstawie książki Blanki Lipińskiej - 365 dni. Czy Michele Morone i Anna-Maria Sieklucka są najgorszą filmową parą?

Złote Maliny 2021: nominacja dla 365 dni w wielu kategoriach. Michele i Anna Maria najgorszą parą? Będziecie w szoku! Hit Netflixa 365 dni, został nominowany do antynagród Złote Maliny. To nic innego jak popularny plebiscyt, który zaskakuje odbiorców za każdym razem, ponieważ 'nagradza' najgorsze filmy i twórców danego roku. W poprzedniej, jubileuszowej edycji, Złote Maliny zostały przyznane w wielu kategoriach za film z 2019 roku Koty. Teraz jak się okazuje, dużą szansę na 'wygraną' w wielu kategoriach ma ekranizacja 365 dni, która została nakręcona na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej.

Jak informuje zagraniczny serwis AwardsWatch, film 365 dni został nominowany w plebiscycie Złote Maliny, w kategoriach takich jak: najgorszy film, najgorszy reżyser, najgorszy aktor, najgorsza aktorka, najgorszy ekranowy zespół, najgorszy scenariusz, a nawet jako najgorszy remake, klon lub sequel, porównując go z 50 twarzami Greya!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Złote Maliny 2021 - kiedy wyniki?

W kategoriach najgorszy aktor i aktorka, zostali nominowani między innymi bohaterowie 365 dni - Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka. Czy uda im się 'zwyciężyć' w plebiscycie? Tego dowiemy się podczas finału Złotych Malin, dokładnie w sobotę 24 kwietnia 2021 roku. Zanim jednak do tego dojdzie, w niedzielę 14 marca 2021 roku zostanie ujawniona oficjalna lista wszystkich nominowanych w plebiscycie Złote Maliny 2021.

NAJNOWSZE