Sceny seksu w filmach, które podczas seansu zawstydzą każdą parę

2021-01-21 15:35 Ewelina Kulasza
nimfomanka
Autor: EastNews

Znasz to uczucie, kiedy oglądasz film, a nagle pojawia się erotyczna scena, która po prostu cię zawstydza? Z pewnością z jednej strony masz wtedy chęć zasłonić oczy, a z drugiej mocno ciekawi cię, co za chwilę się wydarzy. Sceny seksu pojawiają się w co drugim filmie i możemy dostrzec je nie tylko w komediach romantycznych, ale także dramatach i thrillerach. Poniżej poznasz tytuły filmów, w których sceny seksu są mocno zawstydzające!

Erotyka w filmach już dawno przestała być tematem tabu. Widz oglądając sceny z seksem nie czuje zniesmaczenia, lecz z zaciekawieniem wypatruje kolejnych kadrów. Sceny seksu pojawiają się w co drugim filmie i choć niektóre są lekko widoczne lub prawie wcale, to inne mogą doprowadzić do czerwonych wypieków na twarzy z zawstydzenia. Seks przed kamerą to dla aktorów nie lada wyzwanie, ponieważ kręcony jest w obecności nawet kilkunastu osób! Co ciekawe, sceny erotyczne, które oglądamy w większości filmów są udawane, a ich realność wynika z umiejętnego operowania kamerą i oczywiście nienagannej gry aktorskiej.

Każdy kto podczas oglądania filmu natrafił na scenę seksu, nie raz miał ochotę po prostu zasłonić oczy. Wynikało to oczywiście z zawstydzenia, ale z drugiej strony korciło, by zobaczyć co tam się wyrabia. Sceny erotyczne z tych filmów potrafią zawstydzić niejedną osobę! Poniżej postanowiliśmy przedstawić wam najlepsze tytuły. Kiedy będziecie je oglądać z pewnością mocno się zawstydzicie!

Zawstydzające sceny seksu w filmach

Nimfomanka

Jest zimowy wieczór. Stary kawaler Seligman znajduje pobitą Joe. Nieprzytomną dziewczynę zabiera do mieszkania, gdzie opatruje jej rany, a kobieta przedstawia mu swoją historię. W dalszej części widzowie poznają wieloletnie uzależnienie Joe od seksu i konsekwencji z tego wynikających. Co ciekawe, sceny seksu w filmie były prawdziwe, ale odegrali je dublerzy.

To tylko seks

Amerykańska komedia romantyczna jest nie tylko zabawna, ale także namiętna. Jamie i Dylan od momentu poznania stają się bratnimi duszami. Mają ze sobą wiele nieudanych związków i są gotowi zrezygnować z miłości, by skupić się wyłącznie na przyjemnościach, jakie oboje mogą sobie sprawić. Rozpoczynają przepyszny seksowny eksperyment, oczywiście bez zobowiązań.

365 dni

Massimo to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest natomiast dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Choć odnosi sukcesy zawodowe w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Wszystko zmienia się gdy poznaje przystojnego Massimo.

Grzeszna miłość

Luis Vargas zamożny kubański biznesmen chce się ożenić. W małżeństwie nie liczy na miłość, bo uważa ją za niepotrzebną komplikację. Żona Amerykanka wydaje się dla niego idealnym rozwiązaniem, dlatego poszukuje jej przez korespondencję. Kiedy Julia przybywa do niego na Kubę, oczekiwania ulegają zmianie. Luis zakochuje się w niej bez pamięci. Odnosi wrażenie, że Julia jest inną kobietą, od tej którą poznał w listach. Ukochaną prześladują senne koszmary, na plecach ukrywa tajemnicze blizny a historie, które opowiada są zmyślone.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya to filmowa adaptacja książki, która ukazuje historię młodej studentki literatury, która będzie miała okazję współpracować z przystojnym miliarderem, w którym jest zafascynowana. Podpisując z nim kontakt staje się jednak nie tylko jego współpracowniczką, ale także i kochanką.

9 Songs

Film przedstawia dwunastomiesięczną historię związku dwojga młodych ludzi: Matta, brytyjskiego klimatologa, i Lisy, amerykańskiej studentki na wymianie. Historia ta przedstawiona jest w retrospektywie, z punktu widzenia Matta, pracującego na Antarktyce. Pasją Matta i Lisy są koncerty grup rockowych, a tytułowe dziewięć piosenek zagranych jest na ośmiu koncertach w Brixton Academy oglądanych przez parę.

Oczy szeroko zamknięte

Film ukazuje świat pełen seksu, żądzy i pożądania. Reżyser zwraca uwagę na dualizm występujący w człowieku, na jego podwójną naturę. To thriller erotyczny z 1999 roku. Opowiada o Billu Harfordzie, który jest lekarzem i jego żonie Alice, która prowadzi galerię. Wraz z córeczką zajmują apartament na Manhattanie. Są zamożni i obracają się wśród bardzo wpływowych ludzi. W ich długoletnie, spokojne małżeństwo zaczyna wkradać się nuda. Niezaspokojone fantazje seksualne sprawiają, że małżonkowie z dnia na dzień, coraz bardziej się od siebie oddalają.

Seks to nie wszystko

Uzależniona od seksu Leila szuka nowych doznań z przypadkowymi mężczyznami. Gdy pewnego razu poznaje Davida, jej świat wywraca się do góry nogami. Główni aktorzy sami przyznali, że doszło miedzy nimi do prawdziwego stosunku przed kamerą. Seks to nie wszystko to kanadyjski dramat erotyczny z 2005 roku.

Sex story

Komedia romantyczna nie tylko rozbawi każdego, ale również rozgrzeje do czerwoności! Emma i Adam przypadkowo spotykają się po latach. Ona ma alergię na związki, lecz oboje z Adamem decydują się wyrzec emocji. Zero zaangażowania, kłamstw, zazdrości, wspólnych śniadań, tęsknoty - jednym słowem żadnych zobowiązań tylko przyjaciele na seks. Co z tego wyniknie?

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
NAJNOWSZE