Zawsze warto - jak się skończy 1. sezon? Wstrząsający finał

2019-11-19 19:04 kw
Zawsze warto
Autor: materiał prasowy

Zawsze warto to serial, który zadebiutował w jesiennej ramówce Polsatu. Od razu zyskał wielu fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali nowych odcinków produkcji. W główne role wcielają się Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska oraz Weronika Rosati, których bohaterki są zupełnie różnymi kobietami. Ada to młoda i samotna matka, która za wszelką cenę chce odzyskać swojego synka. Dorota z kolei całe swoje życie podporządkowała trójce dzieci i mężowi, który znęca się nad nią psychicznie. Marta to prawniczka, która miała życie jak z bajki. W jednej chwili wszystko się rozpadło. Mimo różnić, kobiety zaprzyjaźniają się ze sobą. Wielkimi krokami zbliża się finał pierwszego sezonu. Jak się zakończy?

Zawsze warto - jak się skończy 1. sezon? Wstrząsający finał. Serial Zawsze warto już po emisji pierwszego odcinka zyskał wielu fanów. Wszystko za sprawą tego, że produkcja porusza ważne tematy, które mogą dotyczyć każdego z nas. Główne bohaterki - Ada, Marta oraz Dorota to zupełnie różne kobiety, które walczą o siebie, swoją przyszłość i marzenia. Jeszcze przed emisją pierwszego sezonu, rozpoczęto kręcenie zdjęć do drugiej odsłony. Jak jednak skończy się pierwszy sezon?

Zawsze warto - finał 1. sezonu

Ada (Julia Wieniawa) po raz pierwszy opowiada przyjaciółkom całą prawdę o swojej przeszłości. Po wypłynięciu sprawy jej brata (Bartosz Obuchowicz) może w końcu być z nimi zupełnie szczera. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) nie chce zgodzić się na rozwód. Oświadcza żonie, że jest gotów obalić wszystkie jej zarzuty. Twierdzi, że Dorota (Katarzyna Zielińska) nie ma żadnych twardych dowodów jego winy, jest więc na przegranej pozycji. Dorota dociera do jego kochanki (Dominika Pasternak) i prosi ją o pomoc. Marta (Weronika Rosati) wyznaje dziewczynom, że jest w ciąży. Wesołą nowinę chce przekazać Jerzemu (Karol Dziuba) osobiście, nie może go jednak nigdzie znaleźć. W końcu wybiera się do jego mieszkania, ale nie zastaje tam mężczyzny…

NAJNOWSZE