Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek: POWTÓRKA. Gdzie i kiedy obejrzeć 161. odcinek?

2022-08-16 15:22 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi żegna się z widzami. 18 sierpnia 2022 roku zostanie wyemitowany ostatni, 161. odcinek serialu. Być może nie wszyscy fani telenoweli będą w stanie obejrzeć go w trakcie premierowej emisji i szukają informacji na temat powtórki. Gdzie obejrzeć wielkie zakończenie tureckiego hitu?

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który ma dużo fanów. Od kilku miesięcy widzowie mogli go oglądać na antenie stacji WP. Sukces serialu nie jest przypadkowy, ponieważ to zupełnie inny styl tureckiej telenoweli niż ten, który znamy z dramatów TVP. To nowoczesna i lekka komedia romantyczna, która idealnie rozluźnia po ciężkim dniu. Niestety fani telenowel muszą już się pożegnać z bohaterami, ponieważ czas na wielki finał. Wiemy już, że ostatni odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 18.08.2022. 161. epizod będzie można obejrzeć premierowo o godzinie 19:50. Czy wiadomo coś na temat powtórki? Sprawdziliśmy, gdzie obejrzeć ostatni odcinek Zapukaj do moich drzwi.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. Powtórka w TV

Telewizja WP tradycyjnie emitowała powtórki serialu Zapukaj do moich drzwi od poniedziałku do czwartku o 6:35. Teoretycznie powtórka ostatniego odcinka powinna zostać wyemitowana o tej godzinie 22 sierpnia. Tak się jednak nie stanie. WP zrezygnowało z emisji powtórki finału. Gdzie więc szukać odcinka?

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. Powtórka ONLINE

Osoby, które nie będą miały możliwości obejrzenia ostatniego odcinka w czwartek 18 sierpnia nie mają powodu do zmartwień. Odcinek będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej WP TV.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE