Zapukaj do moich drzwi, odc. 156, 157 - streszczenie. Zbliża się poród Edy

2022-08-10 12:05 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi zachwyca polskich widzów. W ostatnich odcinkach doszło do kilku sytuacji, które znacznie wpłynęły na losy bohaterów. Przed nami kolejne dwa epizody. Co wydarzy się w odcinkach 156 i 157? Przeczytaj streszczenia, które zamieszczamy niżej. Będzie się działo!

Odcinki 156 oraz 157 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 10 oraz 11 sierpnia 2022. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 156 streszczenie

Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Może liczyć na wsparcie męża. Wkrótce życie zakochanych, których losy obfitowały w burzliwe perypetie, znów diametralnie się zmieni. Będą musieli odnaleźć się w roli rodziców.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 157 streszczenie

Serkan nie może się doczekać, kiedy pozna płeć dziecka, które przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Eda prosi go jednak, by pozostało to niespodzianką.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE