Zapukaj do moich drzwi odc. 138, 139, 140, 141. Eda i Serkan muszą wcielać się w szczęśliwą parę

2022-07-07 11:32 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Zapukaj do moich drzwi - popularny turecki serial.

Zapukaj do moich drzwi wchodzi w decydującą fazę. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału popularnego serialu, a więc czeka nas wiele emocjonujących odcinków. Przed nami epizody 134-137, które będzie można obejrzeć od 4 do 7 lipca 2022. Co się w nich wydarzy? Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 138, 139, 140 i 141, które zostaną wyemitowane kolejno 11 lipca, 12 lipca, 13 lipca i 14 lipca, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź w opisach odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Ile odcinków liczy turecka produkcja?

Zapukaj do moich drzwi - odc. 138

Eda i Serkan muszą wcielać się w szczęśliwą parę, gdyż ich postawa może zaważyć na przyszłości Kiraz. W ich działaniach ważną rolę odgrywa konieczność konkurowania z Enginem i Piril.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 139

Mistyfikacja, w którą zaangażowali się Serkan i jego towarzyszka, ma zaskakujący finał. Okazuje się, że parę wciąż łączy szczere uczucie.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odc. 140

Ostatnie burzliwe wydarzenia inspirują Serkana do podjęcia odważnej decyzji. Postanawia on oświadczyć się Edzie. Sytuacja się komplikuje, gdy jego plany przestają być tajemnicą dla członków rodziny i pracowników firmy.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 141

Serkan przygotowuje się do chwili, w której poprosi wybrankę o rękę. Stara się utrzymać swoje zamiary w sekrecie, ale okazuje się to nie lada wyzwaniem.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE