Zapukaj do moich drzwi, odc. 134, 135 - streszczenie. Niespodziewane zbliżenie Edy i Serkana

2022-07-04 10:07 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi zachwyca polskich widzów. W ostatnich odcinkach doszło do kilku sytuacji, które znacznie wpłynęły na losy bohaterów. Przed nami kolejne dwa epizody. Co wydarzy się w odcinkach 134 i 135? Przeczytaj streszczenia, które zamieszczamy niżej. Będzie się działo!

Odcinki 134 oraz 135 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 4 oraz 5 lipca 2022. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 134 streszczenie

Eda chce, by dla wszystkich było jasne, że zgodziła się na wspólne zamieszkanie z uwagi na Kiraz. Mimo swoich zapewnień nie potrafi zapomnieć o przeszłości i zaczyna ponownie ulegać miłości do Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 135 streszczenie

Podczas gdy Serkan i Eda próbują stać się prawdziwą rodziną, przytrafia się coś, czego nikt się nie spodziewał. Zaskakująca sytuacja zbliża dawnych kochanków do siebie.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE