Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 130, 131, 132, 133 - streszczenie. Eda musi zamieszkać z Serkanem i Kiraz

2022-06-23 9:53

Zapukaj do moich drzwi wchodzi w decydującą fazę. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału popularnego serialu, a więc czeka nas wiele emocjonujących odcinków. Przed nami epizody 130-133, które będzie można obejrzeć od 27 do 30 czerwca 2022. Co się w nich wydarzy? Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 130, 131, 132 i 133, które zostaną wyemitowane kolejno 27 czerwca, 28 czerwca, 29 czerwca i 30 czerwca, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź w opisach odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Ile odcinków liczy turecka produkcja?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 130 streszczenie

Serkan w końcu czuje się gotowy, by zostać ojcem Kiraz. Nie wie jednak do końca, jak powinien postępować. Mężczyzna spędza dużo czasu ze swoją córką, poznając trudy ojcostwa. Serkan próbuje także naprawić swoją relację z Edą.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 131 streszczenie

Dawny ukochany zabiega o względy Edy. Kobieta stara się nie ulegać ponownie jego urokowi. Rezygnacja z tej miłości okazuje się jednak dla niej wyzwaniem - zwłaszcza po odnalezieniu sekretnego pokoju Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 132 streszczenie

Ayfer i Aydan pozostają nieświadome burzliwych perypetii w relacjach między Serkanem i Edą. Walczą o opiekę nad Kiraz. Sprawy nie idą jednak zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 133 streszczenie

Okazuje się, że Eda ma przez jakiś czas zamieszkać pod jednym dachem z Serkanem i Kiraz. Dawny ukochany kobiety jest zdeterminowany, by zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby ta sytuacja trwała jak najdłużej.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril