Zapukaj do moich drzwi - jak skończy się serial? Co stanie się z Edą i Serkanem?

2022-08-09 11:17 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi zbliża się do końca. Już wkrótce widzowie pożegnają się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Data emisji ostatniego odcinka jest już znana i fani zastanawiają się, jak zakończą się losy Edy i Serkana. Dla najbardziej ciekawskich mamy spoilery tego, co wydarzy się w wielkim finale.

Zapukaj do moich drzwi - jak zakończy się serial? Fani telenowel zawsze są bardzo ciekawi, jak zakończą się losy bohaterów, których losy mogli śledzić przez kilka miesięcy zasiadając przed telewizorami. Emisja serialu w Turcji zakończyła się już kilka miesięcy temu, a więc udało nam się sprawdzić, co wydarzy się w ostatnim odcinku. I od razu uspokajamy - widzowie będą mieli okazję zobaczyć happy end! Eda i Serkan będą razem i urodzi im się dziecko. Nie obędzie się jednak bez dramatycznych wydarzeń. Przed porodem Eda zostaje potrącona przez samochód, przez co trafi do szpitala. Na szczęście dziecko uda się uratować. Kemal i Aidan także zostaną parą i wezmą ślub w Hiszpanii. Kiedy emisja ostatniego odcinka?

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. Kiedy?

Telewizja WP poinformowała już, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu Zapukaj do moich drzwi. Widzowie po raz pierwszy zobaczą na ekranach Edę i Serkana w sierpniu 2022 roku. Finałowy odcinek zostanie pokazany w czwartek 18.08.2022.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE