Zapukaj do moich drzwi 31, 32, 33, 34 streszczenie. Serkan oskarżony o porażkę w firmie

2022-01-04 15:36 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Podoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 31. Wtorek 4.01.2022

Eda i Serkan zajmują się remontem i zaprzyjaźniają się z właścicielami domu, Emre i Aslı. Kiedy Asli dzieli się prywatnym sekretem z Edą, sprawy wymykają się spod kontroli. Serkan i Eda wyruszają w przygodę, która doprowadzi do wielu nieporozumień.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 32. Środa 5.01.2022

Serkan jest oskarżony o zawalenie się strychu i znajduje się w tak trudnej sytuacji. Chociaż wszyscy myślą, że stało się to z powodu błędu, który popełnił w rysowaniu, tylko jedna osoba wierzy, że Serkan nigdy nie zrobiłby tak nieostrożnej rzeczy: oczywiście Eda! Podczas gdy Serkan próbuje naprawić szkody, Eda jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się, jak doszło do błędu w rysunkach.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 33. Czwartek 6.01.2022

Aydan jest bardzo zdenerwowany, gdy Serkan przybywa do nowego domu. Eda ma wspaniały plan dla Aydana. W międzyczasie Ayfer dowiaduje się, że klient, który przyszedł do kwiaciarni, w rzeczywistości przyszedł dzięki Serkanowi, a nie referencji Efe. Eda źle interpretuje zachowanie Serkana wobec Selin. Serkan podąża za Edą, która jest mu odległa i znajduje ją w bibliotece uniwersyteckiej. Nie mogą trzymać się od siebie z daleka. Spędzają razem czas przez całą noc.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 34. Poniedziałek 10.01.2022

Serkan chce spędzać czas z Edą sam, aby porozmawiać. Rankiempo spędzonej razem nocy na Edę czeka niemiła niespodzianka w postaci przybycia Selin do domu Serkana. Co zdecyduje Eda po poznaniu prawdy? Czy miłość zwycięży wszystko?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE